10 zábavných HIIT tréninků

E-book 10 zábavných HIIT tréninků

Makáte na sobě, tvrdě dřete, ale vysněný úspěch se nedostavil?
Pojďme to změnit.

  • Chcete dosáhnout maximálních výsledků?
    Naučte se sestavit a načasovat svůj jídelníček kolem tréninku.
  • Zaměřte se na výživu.
    Získáte více energie, budete se cítit lépe a zvládnete větší zátěž. Budou se dít zázraky.
  • Zvyšte svou šanci na úspěch.
    Zlepšíte regeneraci po tréninku, podpoříte svalový rozvoj a spalování tuků.

Moje know-how, vaše výsledky:

Praktický návod

Snadnější to být nemůže. Připravila jsem pro vás přehledný a stručný návod, se kterým se rychle a jednoduše naučíte, jak správně jíst. Zjistíte, kdy máte jíst jaké jídlo, a jaký to má důvod. Při tréninku se budete cítit lépe, získáte víc energie a nebude vás trápit hlad ani těžký žaludek.

Uvedení do praxe

Připravila jsem pro vás inspiraci na sestavení jídelníčku – tipy na potraviny, jídla a doplňky, které se mi osvědčily jako nejúčinnější. V knize najdete několik variant s konkrétními příklady jídel, které čekají jen na to, až je vyzkoušíte. Otestujte je a zjistěte, co vám bude sedět a po čem se budete cítit nejlépe.

Prověřené tipy

Vše co vím, jsem testovala sama na sobě. Po dlouhém zkoušení a vylepšování jsem našla výživovou strategii, se kterou jsem dosáhla vysněných výsledků. O své rady a tipy se podělím i s vámi. Ušetříte svůj čas hledáním a zkoušením– jednoduše se budete řídit strategií, která funguje.

Efektivní řešení

Příjemné a zábavné řešení, které vám pomůže k přeměně vaší postavy. Žádné hladovky ani odpírání dobrého jídla. Čeká na vás jen zdravá a chutná strava, která vám přinese výsledky, na které čekáte. Až spojíte vhodné jídlo se správným načasováním, přijde pokrok, ze kterého se budete upřímně radovat. Budete na sebe pyšní.

Co na e-book říkají ostatní...

Terka Máčalíková

“Super e-book! Napsáno hezky jednoduše a stručně, doplněno o názorné obràzky a vše je hezky přehledné. Už se těším až se na nějaký HIIT vrhnu. Určitě doporučuji zakoupení! :-)”

Nela Gromanová

“Stručné a přitom plné inspirace. Fotky jednotlivých cviků jsou také velice povedené. Mohu jen doporučit!!”

Zuzana Rysova

“Ráda do svých tréninků zařazuji právě HIIT, a proto investice do knížky vůbec nelituji, je totiž skvělá. Nemám vyzkoušené zatím všechny tréninky, ale ty co mám jsou parádní. Obohatilo to a zpestřilo moje tréninky, dokonce mě to inspirovalo si vytvořit pár svých HIIT tréninků :-) Takže za mě knížka palec hore a doporučuji.”

Andrea Kucharíková

“E-book je velmi povedený. Každý trénink je hezky vysvětlen. Skvělá inspirace pro zpestření tréninku."

fitness nadšenkyň cvičí podle mého e-booku.

Proč čekat? Můžeš ho mít ihned 

O autorce: Kateřina Blažčíková

V době, kdy jsem se cvičením začínala, tápala jsem v tom, co mám vlastně jíst. Všude jsem nacházela nové a nové informace, které jsem nebyla schopná dát dohromady. V tom množství informací jsem se nevyznala. Rekvalifikovala jsem se na výživového poradce a díky tomu jsem začala rozumět lidskému tělu a jeho fungování z hlediska výživy. Začala jsem na sobě zkoušet a sledovat, jak fungují různé tipy stravy v návaznosti na trénink. Trvalo to dlouho, ale nakonec jsem našla tu správnou výživovou strategii, která 100% funguje a přináší ty nejlepší výsledky. Své poznatky jsem sepsala do podoby e-booku tak, aby pomohly i vám.