10 Zábavných HIIT tréninků

[button target=“_self“ style=““ class=“btn-red“ disabled=““ size=“large“ link=“https://kattyveganza.com/all-service-list/platba-e-booku-10-zabavnych-hiit-treninku/“]Koupit e-book[/button] [button target=“_self“ style=“background-color:#ffffff;color:black;border:0px solid #ffffff;“ class=““ disabled=“disabled“ size=“large“ link=““]290,- [/button]

„Miluju běhání, jízdu na kolečkových bruslích, plávání a dokonce i šlapání na pásu, když na to přijde 🙂 Ale když jsem se začala připravovat na závody a dostala od trenérky pokyn, že musím dělat několik hodin kardia týdně, začalo mě to odrazovat. Cítila jsem se často už vyčerpaná, bylo těžké vyhradit si denně tolik času a obávala jsem se, co bude potom, až aerobní aktivity omezím.

Pak jsem se v článcích od úspěšných fitnessek ze zahraničí dozvěděla, že dělají jen 15-20 min. kardia ve formě HIITu. Netušila jsem, co to znamená, ale dost to upoutalo moji pozornost. Vše jsem si nastudovala a začala HIIT praktikovat.

Od začátku jsem si ho oblíbila! Úspora času a pořádná výzva, to je něco pro mě 😉 Navíc pocit, že moje svaly nejsou v ohrožení, ale naopak podporuju jejich růst. A také rozvoj kondičky a funkce metabolismu!

Teď už je pro mě HIIT naprostou samozřejmostí. Zařazuji ho do svého tréninkového plánu v průběhu celého roku. V předsoutěžním období mi pomáhá vyrýsovat a zároveň ušetřit čas a v mimosoutěžní sezóně se díky němu udržuju v kondici.

Tyhle tréninky mě opravdu baví a pokaždé se na ně těším. Žádné bezduché zírání do zdi naproti běžeckému pásu dlouhé hodiny.
Mám ráda pestrost jak ve stravě, tak v trénincích a HIIT mi to rozhodně umožňuje! Postupem času jsem si vymyslela spoustu různých sestav. O ty, které se mi nejvíce osvědčily, se s vámi chci podělit v tomto e-booku. Doufám, že si s nimi užijete tolik zábavy jako já a povedou k vašim vytouženým cílům!

Katy

ukázka

 

Chcete, aby vás i kardio bavilo?

Chcete ušetřit čas a zároveň získat ty nejlepší dlouhodobé výsledky?

 

Můžete začít HNED! Někdo už to vymyslel za vás 😉 Tak neztrácejte čas a běžte si pro svojí vytouženou postavu…

 

[button target=“_self“ style=““ class=“btn-red“ disabled=““ size=“large“ link=“https://kattyveganza.com/all-service-list/platba-e-booku-10-zabavnych-hiit-treninku/“]Koupit e-book[/button]