Hvězdné břicho za 6 týdnů

Naučte se principy efektivního tréninku břicha, který přináší viditelné výsledky v nejkratším čase.

Vybudujte si sexy břišní svaly a jako bonus získejte sílu celého těla a zdravou páteř.

Nastartujte spalování tuků a vyrýsujte bříško k dokonalosti se zábavným a chutným jídelníčkem.

Opusťte restriktivní diety a začarovaný kruh hladovění a přejídání.

Získejte zdravý vztah k jídlu a naučte se stavovat tak, abyste si výsledky udrželi dlouhodobě.

Tréninkový a stravovací protokol pro ženy


Budujte a současně rýsujte břišní svaly

Uvedení do praxe

Pokud se o vybudování břišních svalů už nějakou dobu snažíte a pořád nevidíte ty výsledky, které by vašemu nasazení odpovídaly, pravděpodobně cvičíte břišní svalstvo špatně jako 90% lidí.
Cviky a tréninky sestavené v tomto e-booku se opírají o teorii i ověřenou praxi z oblasti fyzioterapie. Jsou naprosto unikátní a jinde je nenajdete.

Uvedení do praxe

Naučte se správné dýchání, práci s nitrobřišním napětím, aktivaci vnitřních břišních svalů a zapojte tak břicho a trup zcela novým způsobem. Už za několik týdnů zaznamenáte takové výsledky, jaké vám stovky opakování zkracovaček a sklapovaček ani za rok nepřinesly. Nepotřebujete si k tomu platit vlastního trenéra.

Zdravá páteř a větší síla jako bonus

Jako bonus zlepšíte stabilitu páteře a vyrovnáte její možné dysbalance, zlepšíte si techniku základních cviků jako je třeba dřep a mrtvý tah a zároveň automaticky na těchto cvicích zvládnete větší zátěž. Všechno se vším souvisí a pokud jde o trup, platí to 10 násobně!

Stravovací plán pro spalování tuků

Přestaňte se trápit hladověním, nízkokalorickými dietami a točit se v začarovaném kruhu deprivace, jo-jo efektu a záchvatů přejídaní. Nastartujte metabolismus a projezte se k sexy břichu s trvale udržitelným a zábavným jídelníčkem. Je možné jíst to, co vám chutná, cítit se skvěle a zároveň spalovat ruky! V tomto e-booku se naučíte jak.

Ověřeno!

Stravovací protokol je stejně jako trénink unikátní a jinde se s ním nesetkáte. Až do teď nebyl nikdy zveřejněn.
Byl postavený na zkušenostech s více jak 300 klientkami Fitness programů a mými vlastními ze 3 příprav na soutěže v bikini fitness. Nemusíte s ním počítat kalorie ani živiny a dokážete se tímto stravovacím systémem řídit měsíce i roky bez toho, aby vás přestal bavit nebo fungovat.

Hvězdné břicho za 6 týdnů

Tréninkový protokol

 • Náročnost: Od začátečnic až po vysoce pokročilé
 • Potřebné vybavení: swiss bal (velký míč), bosu, verball (je možné cvičit i bez tohoto vybavení, není nutné navštěvovat fitness centrum)

Stravovací protokol

 • Preference ve stravování: Verze pro vegetariánky, veganky i všežravky :-)
 • Potřebné vybavení: kuchyňská váha

Co e-book obsahuje

 • O autorech
 • Objasnění důležitosti tréninku středu ze zdravotního hlediska, uvedení nejčastějších problémů a chyb
 • Vysvětlení efektivních principů tréninku břicha pro skutečně viditelné výsledky v nejkratším čase
 • Návod pro správné sledování pokroku
 • Tréninkový plán na min. 6 týdnů (je možné v něm pokračovat dlouhodobě) rozdělený do 3 fází a 9 rozdílných tréninků
 • 28 cviků včetně popisu pracujících svalů a návodu na provedení + upozornění na nejčastější chyby
 • Videa s ukázkou techniky všech cviků prováděná Kateřinou Blažčíkovou a komentovaná Petrem Gono
 • Stravovací plán na 6 týdnů sestavený podle přehledného tabulkového systému, kde nemusíte počítat živiny ani kalorie
 • 28 minutové instruktážní video ke stravovacímu plánu
 • Kompletní seznam potravin
 • Vysvětlení základních zásad správného jídelníčku pro spalování tuků a doporučení ke stravovacímu plánu
 • Vzorový jídelníček tří dnů s pestrými a chutnými jídly včetně jejich fotografií

Nahlédněte do e-booku...

Proměny

2529

Tolik fitness nadšenkyň se stravuje a cvičí podle mého e-booku.

14 DENNÍ GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ

Pokud po obdržení e-booku a jeho minimálně 3 denním dodržování zjistíte, že vám stravovací nebo tréninkový systém nevyhovuje, napište mi, co přesně vám nesedí nebo s čím máte problém. Poradím vám, jak stravu či cvičení uzpůsobit.

Pokud i přesto budete nadále nespokojená, můžete zažádat o vrácení peněz. Obratem vám pošlu částku v plné výši zpět.

Proměny

Prolistuj si ohlasy holek, které e-book už mají.

profile-pic

Ty výsledky božské, až jsem to nečekala. Vše bylo nádherně popsáno a vysvětleno. Vyznala jsem se v tom a bavilo mě to číst. Ke cvikům, opět, skvělá videa s vysvětlením. Vše jsem pochopila a cvičila s radostí. I ta obměna ve cvicích je úžasný postup. Naučila jsem se podle mě lépe cvičit to bříško a vše, co k němu patří i spolu s dechem. Což je myslím opravdu skvělé a jsem za to ráda. Den ode dne sem i v tomto poznávala změny. Myslím, že za toto ty peníze rozhodně stály a jen můžu doporučit.
Změny na těle nepopíraje. A i v hlavě. Cvičení břicha, středu těla a čehokoliv takového prostě mě totiž vůbec nebavilo. Dělala jsem to fakt jen, protože, tak to má bejt a ku mým výsledkům. Ale díky tobě už i s radostí. Výsledky jen bonusem. Hlavně na "bocích" bříška a že není tak "rozkydnuté" a i ty kostičky se jakoby podle mě jeví spolu se "středem" bříška a prostě tím tvarem. Což je také super vidět.
Rozhodně pokračuji ještě v tom "rýsování", takže určitě i v programu cvičení bříška od tebe a budu se k tomu ráda zase a zase vracet.

Kateřina Sedláčková
profile-pic

Milá Katko, jedu podle Tvého e-booku 2 týdny, tj. jela jsem dvakrát 1. fázi - seč nejsem začátečník, ale chtěla jsem cvičit technicky správně. Cviky jsou super popsány, okomentovány - díky Petře. Nedržím se standardního stravovacího plánu, protože nehubnu a držím se tabulky, jež jsi pro mě vytvořila - držím se jí, co do hodnoty kalorií, protože preferuji trošku jiný poměr makroživin (to je samozřejmě moje volba), cvičím 4-5 týdně v tělocvičně (silově, ale i "dynamicky"), nejela jsem ani kardiio a výsledky nejsou náhoda- máš na nich podíl. Musím podotýkat, že mám fajn postavu a tak úbytky se hůře vytváří za 14 dní mám v nejužším místě v pase - 1 cm, na krásných 62 cm a v nejširším místě pasu o 2 cm méně na 72 cm. On každý trénink se zdá na pohled jednoduchý, ale vyžaduje velkou koncentraci a tak i vidím, že se mi zapotí tričko v oblasti pasu (podotýká, že se obecně příliš nepotím). Takže za mě výborná práce a dám vědět po celkovém odcvičení. S díky a vděčností.

Noemi Kovářová
profile-pic

Katty, moc tě touto cestou poprvé zdravím :-)
Znám tvá videa již více než rok, vždy to pro mě byla skvělá inspirace, ale opravdu a pravidelně jsem tě začala sledovat asi od srpna 2016. Několikrát jsem prošla tvá videa, kde jsi "mapovala" svou soutěžní přípravu a poprvé v životě mi začala "svítat naděje", že jsem možná našla někoho, komu bych mohla důvěřovat na své cestě. Mám za sebou bohužel jen špatné zkušenosti z hlediska nepochopení základních problémů, které dívky/ženy mají se svou postavou a právě z těchto "jáder půdlů" pak vznikají zběsilé kolotoče záchvatovitých přejídání - anorexie - bulimie.. nevím, zda-li smůlu na neurotické "výživové poradce", fitness trenéry bez schopnosti odhadnout výkonost toho, koho trénují nebo na psycholožky, které do tebe chtějí cpát antidepresiva, mám jen já. Přitom jediné, co každá chceme je, abychom byly spokojeny ve svých kalhotech a nemusely si zakrývat rukou břicho, když sedíme.. a na to jsi mi dala recept - "kontinuálnost a vyváženost". Začala jsem již cca 2 měsíce zpětně dodržovat jídelní a tréningový plán "na zkoušku", který jsem si sestavila na základě tvých videí, článků a dalších informací z knih a pak jsem si "napsala Ježíškovi" o tvou knihu "Hvězdné břicho za 6 týdnů" a již od první chvíle, kdy jsem ji otevřela, jsem věděla, že jsem právě doplnila poslední střípky mozaiky, které jsem na své cestě potřebovala. Ta kniha je stručná, výstižná a moc milá :-) Obsahuje vše, co holky potřebují, i když nemají s tvým systémem žádnou zkušennost. Já sama si počítám makra, protože mi to tak nejlépe vyhovuje, ale líbí se mi, jaký jsi zvolila klíč pro ty, které "nemakrují" a to hlavně pro to, že je to návod, jak správně jíst v normálním životě a nevnímat to jako "dietu", což je i jeden z mých hlavních cílů. Co se týká cvičení, systém mi vyhovuje, protože se v něm projevuje stejná vyváženost jako v jídle a nemám potřebu se vždy zničit hned první dva dny tréningu, protože mám jasnou představu o tom, co mě čeká další dny, jak dlouho to bude trvat a jaký má systém celkově smysl. Já v tvé knize nevidím návod na to jak mít krásné bříško, vidím v něm návod na to, jak žít zdravě, bez extrémů a s radostí, jak si vážit sama sebe, jak být na sebe pyšná a mít se zase ráda. A za to ti moc děkuju, tohle je totiž ten největší dárek, co jsem mohla dostat :-)

Lenkita Lenny
profile-pic

Ahoj Katy,
jsem ráda, že jsem se do programu podle e-booku Hvězdné břicho pustila, protože mi to dalo přesně co jsem potřebovala. Přestala jsem řešit každý detail na jídle a nejvíce mi pomohl tréninkový plán, díky kterému mám teď pevnější střed těla. Lépe se mi cvičí a mám lepší stabilitu při józe, na kterou chodím. Buchtičky viditelné ještě nejsou, ale jsem si jistá, že když ještě pár týdnů pojedu podle plánu, tak vykouknou. Největší změnu vidím nejspíše na svých bocích, na kterých jsme ztratila nejvíce tuku, za což jsem hodně ráda, protože ty mi dělaly vždy největší problém.

Děkuji, že si pro nás sestavila tak super plán. Jsi moji velkou inspirací ve všem.

Veronika Franková
profile-pic

Ze začátku jsem měla z programu trochu strach, vzhledem k tomu, že už jsem si prošla mnoha extrémy, co se jídla týče. Nevěděla jsem, jak moje tělo, a hlavně hlava budou reagovat na to, že musí dodržovat nějaký konkrétní režim. Moje obavy ovšem vůbec nebyly na místě.

Tím, že jsem celou dobu jedla pestré potraviny v dostatečném množství, nedělalo mi to prakticky žádný problém. Spíš naopak. Objevovala jsem nové kombinace a potraviny, které jsem dříve vůbec nepoužívala. Ani vlastně nevím proč. Samotnou mě to hodně posunulo po psychické stránce a přesvědčilo o tom, že pokud bude i redukční příjem nastaven správně, moje tělo to zvládne. Je to jen o tom mít dostatek živin, psychiku naladit na správnou vlnu, ale hlavně si celý proces užívat.

Co se tréninkového protokolu týče, ze začátku jsem měla trošku pochybnosti. Vždycky jsem se snažila pořádně makat na břicho, takže jsem měla strach, že dýchání a na pohled jednodušší cviky nemohou být efektivní. Opak byl však pravdou. Po pár trénincích jsem pochopila, že to není o tom, udělat cvik co nejvíckrát, ale jde o to soustředit se na každé opakování, správně ho prodýchat a zapojit svaly tak, jak mám.

Tím se dostávám k té nejzásadnější změně, a tou je pro mě zdraví. Od mala mám velké problémy s páteří a celkově se zády (skolióza, špatné držení těla, bolesti). Cviky v e-booku mi neuvěřitelně pomohly ke zpevnění středu těla a především těch svalů, o kterých jsem ani nevěděla, že je mám. Co cvičím podle e-booku, prakticky se mi nestalo, že by mě záda bolely a cítím, že se díky tomu i zlepšilo držení těla, což je pro mě tou nejlepší odměnou.

Simona Svobodová
profile-pic

Zdravim Kačí. Nez jsem zacala cvicit podle ebooku, nejprve jsem koukla na vsechna treningova videa, precetla ebook a rikala jsem si, ze jestli je to tak ,,lehke" tak to dam. Prvni lekce me ale vyvedla z omylu. Neni to jednoduche, pekna makacka. V pondeli zacinam 4.tyden a uz vidim obrovsky pokrok. Pri cviceni citim, ze zvladnu vice a vice opakovani nez v prvnim tydnu a prvni cm jsou pryc :-)))

Petra Kopolovicova
profile-pic

Ahoj Katy, teda musím říct, že naprostá bomba upřímně, cvičení mě bavilo vždycky, to tedy nebyl můj problém. Vždycky jsem tápala spíš, co se jídla týkalo. Jenže takové ty jídelníčku typu: teď sněz to...když na to zrovna nemáš chuť, mi nikdy nevydrželo dlouho. Takže ano, tvůj stravovací protokol je první, u kterého jsem vydržela déle jak týden!!! A jsem nadšená, protože jím na co mám chuť a navíc miluju sladké dobroty ke kávě (asi jako ty) a hledám inspiraci u tebe na blogu a vrním si blahem navíc, tabulkové provedení je naprosto přehledné, stačí asi dva dny a pak už je to brnkačka. A co je nejvíc, mám pocit, že furt jím. Takže pocit hladu absolutně nepociťuji. No a pokrok... Určitě tam nějaký je, rozhodně jsem se zbavila pocitu věčně nafouklého a zavodněného břicha, takže ty minisvaly se derou na povrch ale nejdůležitější pro mě je, že se konečně cítím fakt dobře a za tomto nejvíc děkuji. Takže shrnutí pro všechny, kdo uvažují, zda do toho jít, či ne... ANO! ANO! ANO! Závěrem, děkuji moc ještě jednou, za to co děláš (nejen ebook). Tvoje videa jsou obrovská inspirace a motivace...

Lucie Hnátová
profile-pic

Ahoj Katty, 3 týdny Hvězdného břicha za mnou a já jsem nadšená! Celkem mám dole 5cm!!! přes boky, 2 cm přes pas a 2 cm na stehnu. To jsem myslela, že na mě už nic nefunguje. Jídlo beru v tvé tabulce jako hru, baví mě jídla skládat. Hlavně můžu pokrmy i na poslední chvíli měnit kdekoliv a jakkoli podle chuti. Já, největší odpůrce tofu, jsem si ho díky tvým receptům tak oblíbila, že ho jím každý den na sladko i slano. Jsem šťastná, že jsem se rozhodla pro tuhle výzvu i takhle přes léto a různé překážky jako zavřené fitko nebo dovolená, ale o to víc jsem šťastná, že to dávám a v srpnu už budu mít opravdu břicho jako hvězda! Každý den si na tebe při tréninku nebo chystání jídla vzpomenu a jsem ti nesmírně vděčná, že tohle pro nás děláš.

Alžběta Obšilová
profile-pic

Tento program doporucji vsem, kteri miluji jidlo a nesnasi hladoveni! Sama jsem si prosla nekolika ruznymi typy stravovani, od nizkosacharidovych diet, paleo stravovanim, presne rozepsanym jidelnickem s danym pomerem makrozivin, nevecerenim po 17:00 hodine a ruznymi jinymi kravinami. Az tento Ebook a vubec pristup Katty mi konecne otevrel oci. Naucila jsem se o jidle premyslet, planovat si ho a uzivat si ho. Tesim se na kazdy den, na dobrutky, ktery si vytvorim. Citim se perfektne, nemam nafouknute bricho, nikdy se necitim prejedena, ale syta vydrzim hodne dlouho po jidle. Cviceni je perfektni a uz jsem si na nej vybudovala velkou zavislost. Tohle byla opravdu ta nejlepsi investice, kterou jsem pro sebe mohla udelat. Doporucuji vsem!

Tereza Mi
profile-pic

Ahoj Katy, rozhodně nejlepší rozhodnutí jaké jsem udělala. Měla jsem měsíc před tebou koupený jiný jídelníček kde jsem měla přesně rozepsané kdy má kolik čeho sníst a nevěděla jsem co můžu za co zaměnit a jedla sladkou snídani když jsem na ní neměla chuť. Tvůj jídelníček je pestrý, variabilní a účinný. Bohužel jsem se na začátku nezměřila, ale mám udělané fotky před a už se moc těším na fotky po. Jinak na sobě změny už teď pozoruji a řeklo mi to i mé okolí. Takže vážně děkuji. Těším se na pokračování a ráda se pak podělím o výsledky. :-)

Iveta Císařová
profile-pic

ahojky Katty,
opravdu me prekvapilo, jak skvele se da podle tve tabulky stravovat, prvni dny jsem lehce tapala, ale ted uz si s tim vylozene hraju a bavi me to, a vim, ze budu schopna pokracovat. taky sem si uvedomila, ze jsem jedla hrozne malo zeleniny a lustenin, ale i bilkovin, proste sem se spatne stravovala a vubec to nechapala u mne je brisko problematicka partie, drzi se mi na nem tuk nejdele, takze samozrejme jako prvni mi sly dolu prsa, ale vsimla jsem si, ze i boky ze zmensily, zatim jsem se nepremerovala, necham si to az nakonec, ale dulezite je, ze i citim pevnejsi bricho, cviky jsou fakt super, u nekteryych sem se klepala jak ratlik a taky me zaclo bavit diky tobe behani a posilovani jeste vic, ted jsem ve fitku cca 5x tydne po dokonceni programu budu rozhodne pokracovat dokud nebudu spokojena a potom si nejspise necham poradit, jak navysit prijmy a udrzovat se

Simona Krausova


#hbz6t na Instagramu

Souhrn

Název e-booku:

E-book Hvězdné břicho za 6 týdnů

Formát:

PDF + externí instruktážní videa na Youtube

Počet stran a videí:

44 stran + 29 videí

Délka programu:

min. 6 týdnů

Cena:

1290 Kč

Cena trénink. protokolu:

590 Kč

Garance vrácení peněz:

do 14 dnů po zaplacení e-booku

Upozornění:

Tento e-book není vhodný pro ty, kteří čekají zázraky bez práce a nejsou ochotní na sobě pracovat a být disciplinovaní. Instrukce v tomto e-booku vás krok po kroku dovedou k vytouženým výsledkům, ale jen za předpokladu, že se jimi budete důsledně řídit.

Prolistuj si další ohlasy holek, které e-book už mají.

profile-pic

Ze začátku jsem měla z programu trochu strach, vzhledem k tomu, že už jsem si prošla mnoha extrémy, co se jídla týče. Nevěděla jsem, jak moje tělo, a hlavně hlava budou reagovat na to, že musí dodržovat nějaký konkrétní režim. Moje obavy ovšem vůbec nebyly na místě.

Tím, že jsem celou dobu jedla pestré potraviny v dostatečném množství, nedělalo mi to prakticky žádný problém. Spíš naopak. Objevovala jsem nové kombinace a potraviny, které jsem dříve vůbec nepoužívala. Ani vlastně nevím proč. Samotnou mě to hodně posunulo po psychické stránce a přesvědčilo o tom, že pokud bude i redukční příjem nastaven správně, moje tělo to zvládne. Je to jen o tom mít dostatek živin, psychiku naladit na správnou vlnu, ale hlavně si celý proces užívat.

Co se tréninkového protokolu týče, ze začátku jsem měla trošku pochybnosti. Vždycky jsem se snažila pořádně makat na břicho, takže jsem měla strach, že dýchání a na pohled jednodušší cviky nemohou být efektivní. Opak byl však pravdou. Po pár trénincích jsem pochopila, že to není o tom, udělat cvik co nejvíckrát, ale jde o to soustředit se na každé opakování, správně ho prodýchat a zapojit svaly tak, jak mám.

Tím se dostávám k té nejzásadnější změně, a tou je pro mě zdraví. Od mala mám velké problémy s páteří a celkově se zády (skolióza, špatné držení těla, bolesti). Cviky v e-booku mi neuvěřitelně pomohly ke zpevnění středu těla a především těch svalů, o kterých jsem ani nevěděla, že je mám. Co cvičím podle e-booku, prakticky se mi nestalo, že by mě záda bolely a cítím, že se díky tomu i zlepšilo držení těla, což je pro mě tou nejlepší odměnou.

Simona Svobodová
profile-pic

ahoj Katty, moc se mi program líbí. bříško se začíná rýsovat. v jídle se hlídám již delší dobu, takže výsledky se dostavují a mám šílenou radost. první týden a půl jsem cvičila tvé cviky jen doma, protože jsem se ve fitku styděla. ale teď jedu 4 týden a už od minulého cvičím ve fitku s pomůckama a je to o dost lepší! určitě budu pokračovat i po 6ti týdnech. je to parádní, díky!

Markéta Korintová
profile-pic

Ahoj Katty, blížím se ke konci 3 týdnu tvého e-booku Hvězdné břicho za 6 týdnů. I když zatím nevím na sobě velké výsledky, přesto jsem moc spokojená. Jsem šťastná, že u mě skončili záchvaty s přejídání a pleskání sladkostí. Líbí se mi, že mě nikdo nenutí kdy a co mám přesně jíst, s jídlem si teď hraju a mám to jako hru...což mě neskutečně začalo bavit. Jedno vím už teď jistě, je mi jedno kdy skončím výzvu, protože takhle se chci stravovat už do konce života a vím že to dokážu, protože si každý den dávám pěkně do nosu :-D . Chci Ti moc poděkovat, že nám ženským takhle pomáháš otevřít oči. Děkuju Ti a přeju Ti, aby jsi byla v životě moc šťastná, protože si to moc zasloužíš.

Hanča Vondrášková
profile-pic

Ahoj Katy,
jsem ráda, že jsem se do programu podle e-booku Hvězdné břicho pustila, protože mi to dalo přesně co jsem potřebovala. Přestala jsem řešit každý detail na jídle a nejvíce mi pomohl tréninkový plán, díky kterému mám teď pevnější střed těla. Lépe se mi cvičí a mám lepší stabilitu při józe, na kterou chodím. Buchtičky viditelné ještě nejsou, ale jsem si jistá, že když ještě pár týdnů pojedu podle plánu, tak vykouknou. Největší změnu vidím nejspíše na svých bocích, na kterých jsme ztratila nejvíce tuku, za což jsem hodně ráda, protože ty mi dělaly vždy největší problém.

Děkuji, že si pro nás sestavila tak super plán. Jsi moji velkou inspirací ve všem.

Veronika Franková
profile-pic

Ty výsledky božské, až jsem to nečekala. Vše bylo nádherně popsáno a vysvětleno. Vyznala jsem se v tom a bavilo mě to číst. Ke cvikům, opět, skvělá videa s vysvětlením. Vše jsem pochopila a cvičila s radostí. I ta obměna ve cvicích je úžasný postup. Naučila jsem se podle mě lépe cvičit to bříško a vše, co k němu patří i spolu s dechem. Což je myslím opravdu skvělé a jsem za to ráda. Den ode dne sem i v tomto poznávala změny. Myslím, že za toto ty peníze rozhodně stály a jen můžu doporučit.
Změny na těle nepopíraje. A i v hlavě. Cvičení břicha, středu těla a čehokoliv takového prostě mě totiž vůbec nebavilo. Dělala jsem to fakt jen, protože, tak to má bejt a ku mým výsledkům. Ale díky tobě už i s radostí. Výsledky jen bonusem. Hlavně na "bocích" bříška a že není tak "rozkydnuté" a i ty kostičky se jakoby podle mě jeví spolu se "středem" bříška a prostě tím tvarem. Což je také super vidět.
Rozhodně pokračuji ještě v tom "rýsování", takže určitě i v programu cvičení bříška od tebe a budu se k tomu ráda zase a zase vracet.

Kateřina Sedláčková
profile-pic

Ahoj Katty,
Jsem nesmirně šťastná za tvuj e-book, ktery mi doslova zmenil zivot ohledne zivotniho stylu, mam za sebou 3 tydny, a taky i krasne pokroky.
Nemam vubec chute na sladke protoze jako "sladke" vyuzivam odpoledni svacinu jako "dezert dne" a moc si to uzivam! :) tesim se na progres ktery bude za dalsi 3 tydny a uz ted vim ze tim to pro me nekonci. Vlastne proc bych si taky mela takove mnamky ktere za tu dobu kdy jsem e-book odstartovala mela zase odeprit ze jo
Vyuzivam tvoje recepty ktere mas na tvych strankach, a muzu rict ze lepsi "fitness" recepty jsem nikdy nejedla. Ty tvoje maji paradni chut, kterou jsem v zadnych jinych nikdy nenasla :)
Tohle je nejlepsi stravovaci a treninkovy plan ktery jsem kdy mela a rozhodne se ho nevzdam!
Moc dekuji za to ze jsi neco takoveho vytvorila .-)

Silvie Kerlinová
profile-pic

Ahoj Katty, program jsem začala od 1.května líbil se mi ten datum a celkově pozitivní květnová energie. Musím říct, že kg. ani cm nešly poslední půl rok vůbec dolů a pořád se držely ve stejných stagnovacích číslech. Teď po 14-ti dnech výzvy je zase cenťáček dole a jedno kilíčko :-) Konečně jsem se dostala pod mojí magickou šedesátku :-) a radost mám i úbytku dalšího 1cm přes stehna a zadek, jsem ráda, že moje tělo zase po té době na něco začalo reagovat, už jsem si s tím trochu nevěděla rady a demotivovalo mě to. Ale zase jsem nabrala druhý dech spolu s novými výsledky. Děkuji Katty program je přehledný srozumitelný, měla jsem ze začátku trochu problém s bílkovinami jedla jsem jich příliš málo, ale už se to pomalu začíná zvyšovat, chtělo to pořádně nastudovat složení těch potravin. :-) Cvičení je super a posílení vnítřních břišních svalů mi maximálně pomáhlo při ostatním posilování, cítím tu změnu na středu těla, takže se těším co přinesou další dny :-)

Hana Hlavatá
profile-pic

Ahoj Katty, jsem ve 3. týdnu Hvězdného břicha. Prozatím se neměřím ani nefotím, ale oblékla jsem kalhoty, které jsem měla ve skříni již pár let, takže úbytky určitě jsou! Velkou radost mi udělal ukázkový stravovací protokol, mám tak hodně pestrou stravu včetně luštěnin, které jsem tak zastoupené v jídle předtím neměla, umožňuje velkou a zdravou kombinaci jídel, ochutnala jsem recepty s delikátním tofu a jsou velice chutné. I kdyby moje břicho nebylo za 6 týdnů hvězdným břichem, nebude mi to vadit, důležité je pro mne pocit, že pravidelně cvičím, správně jím a ještě si při tom pochutnám. Jsem ráda, že jsem si e-book objednala!

Dada Stychová
profile-pic

Milá Kačenko, z "Hvězdného břicha" jsem nadšená. V pondělí jsem začala třetí týden a už vidím první výsledky, jak na váze, tak na centimetrech. Jsem nadšená, jak ze stravovacího plánu, tak z tréninku. Moc mne to baví, nic mi nechybí, jen trošku mne večer trapí hlad, ale je to jasné, protože před tím, jsem jedla hodně, nekontrolovatelně. Líbí se mi, že jídelíček je v rámci týdne, to mi moc vyhovuje. Některý den si můžu dopřát více, jiný méně a to je pro mně jako ušité na míru. Když si stále dokola čtu tvůj ebook, vidím, kolik času a energie si do toho musela vložit. Až skončím 6 týdnů, určitě dál budu pokračovat, protože tento režim mi moc vyhovuje a jsem velmi spokojená. Děkuji a moc si vážím tvých zkušeností, co předáváš dál a si pro mne obrovskou inspirací a motivací.

Božena Krejsová

Máte ještě otázky?

Obsahuje stravovací protokol přesný rozpis jídel den po dni na celých 6 týdnů?

Není jídelníček podle e-booku příliš finančně nároční? Budu potřebovat nějaké speciální potraviny, či doplňky?

Co když nechci hubnout, ale pouze si vypracovat břišní svaly?

V jaké podobě je tedy jídelníček sestavený?

Je program Hvězdné břicho za 6 týdnů vhodný jen pro vyrýsování, tedy shození posledních kil, anebo i pro ženy s nadváhou?


Kateřina Blažčíková

Kateřina Blažčíková je nadšená sportovkyně, výživová poradkyně a také IFBB bikini fitness závodnice. Její vášeň ke sportu a zdravému životnímu stylu se stala zároveň i jejím posláním. O své nabyté zkušenosti, poznatky a know-how se každý den dělí s lidmi na sociálních sítích, píše pravidelně blogy, natáčí videa a pomáhá tak druhým na cestě k vytouženým výsledkům. Náplní její práce je především komunikace s klientkami, kterým na míru připravuje stravovací a tréninkové plány a nabízí i psychickou podporu a koučink. Pod jejími křídly prošlo už více jak tři sta spokojených dívek a žen, které si kromě osvojení správných stravovacích návyků a strategií mnohdy vybudovaly i zdravou sebeúctu a přátelský postoj k sobě sama. Katy je skvělý průvodce a fitness kouč pro všechny, kteří tápou v oblasti výživy a sportu a hledají pomocnou ruku v podobě profesionála a zároveň kamarádky.

Petr Gono

Petr Gono je fitness trenér z Plzně s hlubšími znalostmi fyzioterapie, které ve své praxi uplatňuje. Díky svým četným zraněním z mládí se musel vzdát svého sportovního snu a tuto nepřízeň nakonec obrátil v poslání pomáhat druhým. Petr se zcela odlišuje od jiných trenérů tím, že klade na první místo zdraví a své klienty tak provádí kvalitními tréninky s důrazem na správné provedení cviků, vyrovnání dysbalancí a udržitelné výsledky. Za svou devítiletou praxi nasbíral cenné poznatky a při své každodenní práci se svými klienty pochopil metody a zákonitosti, pro něž je hojně vyhledáván i vrcholovými sportovci. Petr je sázka na kvalitu a odborný dohled při cvičení, který vede k nejen k viditelným a vytouženým změnám, ale hlavně k silnému a zdravému tělu bez kompromisů.