Hvězdné břicho za 6 týdnů

Naučte se principy efektivního tréninku břicha, který přináší viditelné výsledky v nejkratším čase.

Vybudujte si sexy břišní svaly a jako bonus získejte sílu celého těla a zdravou páteř.

Nastartujte spalování tuků a vyrýsujte bříško k dokonalosti se zábavným a chutným jídelníčkem.

Opusťte restriktivní diety a začarovaný kruh hladovění a přejídání.

Získejte zdravý vztah k jídlu a naučte se stavovat tak, abyste si výsledky udrželi dlouhodobě.

Tréninkový a stravovací protokol pro ženy


Budujte a současně rýsujte břišní svaly

Efektivní tréninky

Pokud se o vybudování břišních svalů už nějakou dobu snažíte a pořád nevidíte ty výsledky, které by vašemu nasazení odpovídaly, pravděpodobně cvičíte břišní svalstvo špatně jako 90% lidí.
Cviky a tréninky sestavené v tomto e-booku se opírají o teorii i ověřenou praxi z oblasti fyzioterapie. Jsou naprosto unikátní a jinde je nenajdete.

Uvedení do praxe

Naučte se správné dýchání, práci s nitrobřišním napětím, aktivaci vnitřních břišních svalů a zapojte tak břicho a trup zcela novým způsobem. Už za několik týdnů zaznamenáte takové výsledky, jaké vám stovky opakování zkracovaček a sklapovaček ani za rok nepřinesly. Nepotřebujete si k tomu platit vlastního trenéra.

Zdravá páteř a větší síla jako bonus

Jako bonus zlepšíte stabilitu páteře a vyrovnáte její možné dysbalance, zlepšíte si techniku základních cviků jako je třeba dřep a mrtvý tah a zároveň automaticky na těchto cvicích zvládnete větší zátěž. Všechno se vším souvisí a pokud jde o trup, platí to 10 násobně!

Stravovací plán pro spalování tuků

Přestaňte se trápit hladověním, nízkokalorickými dietami a točit se v začarovaném kruhu deprivace, jo-jo efektu a záchvatů přejídaní. Nastartujte metabolismus a projezte se k sexy břichu s trvale udržitelným a zábavným jídelníčkem. Je možné jíst to, co vám chutná, cítit se skvěle a zároveň spalovat ruky! V tomto e-booku se naučíte jak.

Ověřeno!

Stravovací protokol je stejně jako trénink unikátní a jinde se s ním nesetkáte. Až do teď nebyl nikdy zveřejněn.
Byl postavený na zkušenostech s více jak 300 klientkami Fitness programů a mými vlastními ze 3 příprav na soutěže v bikini fitness. Nemusíte s ním počítat kalorie ani živiny a dokážete se tímto stravovacím systémem řídit měsíce i roky bez toho, aby vás přestal bavit nebo fungovat.

Hvězdné břicho za 6 týdnů

Tréninkový protokol

 • Náročnost: Od začátečnic až po vysoce pokročilé
 • Potřebné vybavení: swiss bal (velký míč), bosu, verball (je možné cvičit i bez tohoto vybavení, není nutné navštěvovat fitness centrum)

Stravovací protokol

 • Preference ve stravování: Verze pro vegetariánky, veganky i všežravky :-)
 • Potřebné vybavení: kuchyňská váha

Co e-book obsahuje

 • O autorech
 • Objasnění důležitosti tréninku středu ze zdravotního hlediska, uvedení nejčastějších problémů a chyb
 • Vysvětlení efektivních principů tréninku břicha pro skutečně viditelné výsledky v nejkratším čase
 • Návod pro správné sledování pokroku
 • Tréninkový plán na min. 6 týdnů (je možné v něm pokračovat dlouhodobě) rozdělený do 3 fází a 9 rozdílných tréninků
 • 28 cviků včetně popisu pracujících svalů a návodu na provedení + upozornění na nejčastější chyby
 • Videa s ukázkou techniky všech cviků prováděná Kateřinou Blažčíkovou a komentovaná Petrem Gono
 • Stravovací plán na 6 týdnů sestavený podle přehledného tabulkového systému, kde nemusíte počítat živiny ani kalorie
 • 28 minutové instruktážní video ke stravovacímu plánu
 • Kompletní seznam potravin
 • Vysvětlení základních zásad správného jídelníčku pro spalování tuků a doporučení ke stravovacímu plánu
 • Vzorový jídelníček tří dnů s pestrými a chutnými jídly včetně jejich fotografií

K e-booku navíc dostaneš

Plánovací tabulku

Tahle tabulka v souboru excel je užitečný pomocník, který ti umožní zapisovat si týden po týdnu přehled jídelníčku, odcvičených tréninků a svých výsledků v rámci progressu s plánem Hvězdné břicho za 6 týdnů.
Můžeš jí mít v počítači nebo i jako aplikaci v mobilu. Udržíš si díkypřehled a taky motivaci!
Je to stejná tabulka jakou používám už dlouho já sama i mé klientky.

Nahlédněte do e-booku...

Proměny

3939

Tolik fitness nadšenkyň se stravuje a cvičí podle mého e-booku.

14 DENNÍ GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ

Pokud po obdržení e-booku a jeho minimálně 3 denním dodržování zjistíte, že vám stravovací nebo tréninkový systém nevyhovuje, napište mi, co přesně vám nesedí nebo s čím máte problém. Poradím vám, jak stravu či cvičení uzpůsobit.

Pokud i přesto budete nadále nespokojená, můžete zažádat o vrácení peněz. Obratem vám pošlu částku v plné výši zpět.

Proměny

Prolistuj si ohlasy holek, které e-book už mají.

profile-pic

Momentálně jsem 7 měsíců po druhém porodu. Začala jsem cvičit před dvěma měsíci HIIT tréninky doma (cvičení ob den 15min.). Stravu jsem neřešila. Jedla jsem hodně sladkého a téměř žádnou zeleninu. E-book a hlavně výzva mě nakopla, abych skončila s rafinovaným cukrem, což jsem měla v plánu už delší dobu. Zatím díky dodržování jídelníčku nemám ani chutě na sladké a zkouším nové recepty, hlavně na dezerty bez cukru. Ke cvičení HIITů jsem si přidala tréninky na břicho a musím říct, že úbytek 3 cm v pase hned po prvním týdnu jsem nečekala:-) Po druhém týdnu už jen 1 cm, ale tím jsem se dostala na míru před otěhotněním. I vizuálně to začíná vypadat na to, že cvičím. Už se těším na výsledek po celých 6ti týdnech.

Olga
profile-pic

Než jsem si koupila e-book, tak mé cvičení bylo velmi podobné, ale jídlo se následně změnilo docela hodně. Už nějakou dobu jsem se snažila omezit živočišnou stravu a tím, že e-book je i ve veganské verzi, se mi můj přechod výrazně zjednodušil. Nejvíc mi e-book pomohl v přechodu na veganskou stravu. Nejsem čistě vegan, pořád občas používám vejce a ryby, ale ostatní produkty už nekupuji vůbec. Další věc, která se u mě zlepšila je břicho, které je mnohem pevnější a stabilnější i pro ostatní cviky jako jsou třeba dřepy a mrtvé tahy. Poslední věc, pro mě velmi důležitá, bylo když jsem ze svého redukčního režimu naskočila na oněch 1850kcal. Tolik energie jsem necítila dlouho a poprvé v životě jsem se rozhodla, že nechci už jen hubnout, že na to chci chvíli zapomenout, protože už mě omezování nebaví a že se začnu soustředit na svalový a silový rozvoj. Takže po 6 týdnech s e-bookem a předtím x týdnech a nekonečných kolech více či méně úspěšných redukcí, naskočím na reverzní dietu a možná se konečně dostanu na svých udržovacích 2200kcal. Je to možná jiná zkušenost než mají ostatní slečny, ale pro mě to bylo v tomto ohledu hodně osvobozující. Děkuji!

Karolína
profile-pic

O cvičení jsem se začala zajímat zhruba 3 měsíce před tím, než jsem si koupila tento e-book. Snažila jsem se cvičit pravidelně alespoň 3x týdně, ale v podstatě bez výsledků. Byla jsem unavená, moc mě to nebavilo a vůbec jsem nerozuměla tomu co cvičím, jak se u toho mám cítit, na co se zaměřit a jak dýchat. Vybírala jsem si cvičení náhodně. Jedla jsem přespříliš sacharidů, nejedla jsem svačiny, první dva týdny jsem si protrpěla hlady, měla jsem hypoglykémie a cítila se hrozně, ale byla jsem odhodlaná. E-book mi pomohl si jídlo užívat, ne se ho bát, jím mnohem pestřeji, než jsem jedla za celý svůj život! Ze začátku mi chvíli trvalo, než jsem si celý jídelníček osvojila a pochopila ho. Trvalo to zhruba dva týdny. Nyní jsem ve čtvrtém týdnu a moc si to užívám! Cviky jsou moc super a už jdou vidět výsledky. Každý si může jídlo poskládat podle sebe a to mi přijde na tom celém to nejlepší! Díky moc Katy! :)

Veronika Kapustová
profile-pic

Než jsem s programem začala, břicho jsem skoro vůbec necvičila a pokud ano, tak asi 1x za týden nějaké sklapovačky, zvedání nohou a nebo jsem se zavěsila za tyč. Stravovala jsem se zdravě, ale neřešila jsem množství jednotlivých makroživin. Ze začátku programu jsem byla ve stresu, ale pak to šlo samo a s režimem jsem se sžila. Množství bílkovinných potravin a ovoce, bych snědla normálně více, ale jinak skvělé. Cítila jsem se lehce. Cvičení mě hodně bavilo. Chvilku trvalo než jsem přišla na to, jak dělat správně některé cviky, ale myslím, že nakonec dobrý. Po programu mám o 3 Kg méně, o 3cm v pase méně a především výborný pocit, větší sílu, pevnější a zatažené bříško a celkově hezčí postavu. E-book bych jednoznačně doporučila! Už jsem o něm dokonce i před kamarádkami mluvila a říkaly, že si ho také koupí.

Eva Vitoušová
profile-pic

Než jsem začala cvičit a jíst dle programu, tak jsem akorát dokončovala také jednu výzvu. Po skoro 8 týdnech dřiny jsem ale žádné výsledky neviděla a tak jsem přemýšlela, co budu dělat dál. Cvičit se snažím už nějakým způsobem 2-3 rokem, za tu dobu jsem zhubla 10 kg a zpevnila si postavu. Co se týká jídla, snažila jsem se jíst zdravěji, ale vždy to bylo takové, že musím, takže jsem si jídlo nevychutnávala a pokaždé, když jsem viděla normální buchtu, hned jsem se po ní vrhla. Teď jedu podle E-booku a je to BOMBA! Z nuceného jezení zdravého jídla se stala úplná závislost! Miluji péct a vařit! Už nemám potřebu to ostatní jídlo jíst. Šla jsem do výzvy s tím, že jsem chtěla zdravé jídlo milovat a zbavit se otrávení a to se povedlo naprosto skvěle! Cvičení je paráda největší! Výsledky se formují před očima. Děkuji za to!

Tereza Schýbalová
profile-pic

Před pořízením e-booku jsem se už dlouho stravovala vegansky a zdravě, ale díky dietám a následnému přejídání jsem nemohla zhubnout. Rozhodla jsem se tedy pro pořízení e-booku. Před koupením jsem nedodržovala jídlo před a po tréninku, ale jakmile jsem začala tohle dělat, viděla jsem brzy výsledky! Nejprve jsem z jídla byla trochu nešťastná kvůli plánování, ale poté, co jsem si našla systém, to fungovalo skvěle a plánování a přípravu jídla jsem si začala užívat:) Občas jsem si to špatně naplánovala a měla jsem hlad, ale zhruba v půlce výzvy jsem přišla na to, co na mě funguje a po čem jsem dlouho sytá. Cvičení mě nejprve překvapilo v jeho jednoduchosti, ale po chvíli jsem pochopila, že je důležité zpevnit střed těla a cvičení bříška mě neuvěřitelně bavilo :) S e-bookem jsem zhubla pár centimetrů v pase a mám vyrýsovanější nohy i ruce. Nejsou to žádné drastické změny, spíše se cítím lépe. Díky e-booku jsem si uvědomila, co do svého těla dávám a naučila jsem se více plánovat a osvojila jsem si základy zdravého životního stylu.

Terezie Faflíkova
profile-pic

Před tím než jsem si koupila E-book, jsem dělala hlavně kardio a občas TRX. Stravovala jsem se celkem zdravě, ale málo. Během programu jsem se naučila více jíst, pít a hlavně jsem se dozvěděla, že pokud nemám nějaká zdravotní omezení, tak mohu jíst opravdu vše. Teď už nevynechávám přílohy ani pečivo:)

Eliška
profile-pic

Před e-bookem jsem paradoxně cvičila daleko více a intenzivněji. Více cviků, větší váhy, více tréninků. Co se jídla týče, ve fitness jsem byla celkem doma, ale po přestěhování do Anglie jsem na tom byla špatně hlavně psychicky a začal nekonečný kolotoč přejídání. E-book jsem pojala jako nakopávač, se kterým jsem se potřebovala uklidnit a dostat zpět do režimu. Povedlo se! První tři týdny jsem držela opravdu vzorně, ale po snížení příjmu jsem byla unavená a cítila jsem, že mi to prostě nestačí. Měla jsem pocit, že je to trvale neudržitelné. Tak jsem se vrátila na příjem z první fáze, a jak ubývají kila, pomaličku stahuji i příjem. Během těchto šesti týdnů jsem zhubla 5 kg. Ale co je daleko důležitější - ten pohled do zrcadla! Jsem ráda, že mi e-book navrátil sebedůvěru, vykouzlil úsměv na tváři a náznaky svalíků na bříšku. Jedu dál!

Anežka Harušťáková
profile-pic

Zdravím Kačí. Než jsem začala cvičit podle e-booku HBZ6T, nejprve jsem se podívala na všechna tvá treninková videa, která jsou jeho součástí, prečetla si jeho obsah a řekla jsem si, že jestli je to tak ,,lehké", tak to dám. První lekce mě ale vyvedla z omylu. Není to jednoduché, ale pěkná makačka. V pondělí začínám 4.týden a už na sobě vidím obrovský pokrok. Při cvičení cítím, že zvládnu více a více opakování než v prvním týdnu a první cm jsou už pryč :-).

Petra Kopolovicova
profile-pic

Ahoj Katty, blížím se ke konci 3 týdne tvého e-booku ,,Hvězdné břicho za 6 týdnů". I když na sobě zatím nevidím velké výsledky, přesto jsem moc spokojená. Jsem šťastná, že u mě skončily záchvaty s přejídáním a tláskání sladkostí. Líbí se mi, že mě nikdo nenutí kdy a co mám přesně jíst, s jídlem si teď hraju a mám to vyloženě jako hru, což mě začalo neskutečně bavit. Jedno vím už teď jistě, je mi jedno kdy skončím výzvu, protože takhle se chci stravovat už do konce života a vím, že to dokážu, protože si každý den dávám pěkně do nosu :-D. Chci Ti moc poděkovat, že nám ženským takhle pomáháš otevřít oči. Děkuju Ti a přeju Ti, aby jsi byla v životě moc šťastná, protože si to moc zasloužíš.

Hanča Vondrášková
profile-pic

Před začátkem programu jsem se stravovala podle svého a furt jsem se svými výsledky ani stravou, nebyla spokojená. Řekla jsem si dost a hledala jsem pomoc se stravou i s tréninky. E-book mi pomohl uvědomit si, že dělat sklapovačky 100x za den nemá vůbec cenu, když nevíš jak u toho máš dýchat. Důležité je poslouchat své tělo a vnímat každý dech. Děkuji, za odpovědi na mé dotazy a motivaci!

Nikol
profile-pic

Před e-bookem jsem cvičila 2x denně 5-6 dní v týdnu. Stravovala jsem se podle mě zdravě, ale s mnohem větším množstvím mléčných výrobků, ovoce a oříškových másel, naopak jsem vynechávala přílohy. Díky e-booku jsem se naučila zařazovat přílohy, obzvláště pak pečivo, jíst více zeleniny a omezit mléko. A také se nebát luštěnin. Co se týče cvičení, dávám si větší pozor na dýchání a už se “neodrovnávám” dvoufázovými tréninky.

Denisa
profile-pic

Před zakoupením e-bookem jsem jedla všechno, i teď prakticky baštím vše, ale podle norem:) Co se týká cvičení, tak jsem cvičila celkem dlouho, ale jen tak, abych si udržela postavu. Díky e-booku se cítím lepé, mám více síly a také pocit, že už nejsem tak unavená. Bříško se pomalu rýsuje, a to mám před sebou ještě tři týdny! Je to prostě super! Díky:)

Denisa
profile-pic

Než jsem si koupila e-book, jedla jsem zdravě a snažila se mít vyvážený jídelníček. Jakožto vegetarián jsem vždy chtěla, aby mé tělo dostávalo vše, co potřebuje. Cvičení a celkově být aktivní je a bylo mou součástí, chodím do fitka 5-6 týdně a každodenní procházky mi zaručují dostatečný pohyb. Cvičení obsažené v e-booku je bezva. Sestavený stravovací plán je skvělý pro kreativitu, přípravu jídla, plánování a hlavně porozumění, co se týče skladby jídla.

Zdenka Hájková
profile-pic

Před začátkem programu jsem si prošla několika ruznými typy stravováni, od nízkosacharidových diet, paleo stravovaní, přesně rozepsaným jídelníčkem s daným poměrem makroživin, nejezením po 17:00 hodině a ruznýma jinýma kravinama. Až tento e-book a vůbec přístup Katy, mi konečně otevřel oči. Naučila jsem se o jídle přemýšlet, plánovat si ho a také si ho užívat. Těším se na každý den a na dobrůtky, které si vytvořím. Cítím se perfektně, nemám nafouklé břicho, nikdy se necítím přejedená, ale naopak vydržím sytá hodně dlouho po jídle. Cvičení je perfektní a už jsem si na něj vybudovala velikou závislost. Tohle byla opravdu ta nejlepší investice, kterou jsem pro sebe mohla udělat. Tento program doporučuji všem, kteří milují jídlo a nesnáší hladovění!

Tereza Mi
profile-pic

Ahoj Katy, jsem ráda, že jsem se do programu podle e-booku Hvězdné břicho pustila, protože mi to dalo přesně to, co jsem potřebovala. Přestala jsem řešit každý detail na jídle a nejvíce mi pomohl tréninkový plán, díky kterému mám teď pevnější střed těla. Lépe se mi cvičí a mám lepší stabilitu při józe, na kterou chodím. Buchtičky viditelné ještě nejsou, ale jsem si jistá, že když ještě pár týdnů pojedu podle plánu, tak vykouknou. Největší změnu vidím nejspíše na svých bocích, na kterých jsme ztratila nejvíce tuku, za což jsem hodně ráda, protože ty mi dělaly vždy největší problém. Děkuji, že si pro nás sestavila tak super plán. Jsi mojí velkou inspirací ve všem.

Veronika Franková
profile-pic

Ahoj Katty, 3 týdny e-booku HBZ6T jsou za mnou a já jsem nadšená! Celkem mám dole 5cm přes boky, 2 cm přes pas a 2 cm na stehně. To jsem si myslela, že na mě už nic nefunguje. Jídlo beru v tvé tabulce jako hru, baví mě jídla skládat. Hlavně můžu pokrmy i na poslední chvíli měnit kdekoliv a jakkoli podle chuti. Já, největší odpůrce tofu, jsem si ho díky tvým receptům tak oblíbila, že ho jím každý den na sladko i na slano. Jsem šťastná, že jsem se rozhodla pro tuhle výzvu i takhle přes léto a různé překážky, jako zavřené fitko nebo dovolená. O to víc jsem šťastná, protože to dávám a v srpnu už budu mít opravdu břicho jako hvězda! Každý den si na tebe při tréninku nebo chystání jídla vzpomenu a jsem ti nesmírně vděčná, že tohle pro nás děláš.

Alžběta Obšilová
profile-pic

Cvičením sa zaoberám už riadne dlhú dobu, prešla som si xy trénermi, rôznymi stravovacími prístupmi, rysovacou fázou ako i objemovou fázou. Bohužiaľ ako to tak býva pri väčšine trénerov, výsledky ako rýchlo prišli, tak aj odišli, no vrcholom bol rok 2017 keď som začala mať problémy s obličkami a povedala som si DOSŤ. Katy som sledovala už dlhšiu dobu počas svojho trénovania s rôznymi trénermi, unavená a sklamaná zo všetkých typických trénerov (česť výnimkách) som sa rozhodla vyskúšať iný prístup a zakúpiť si E-book. Brucho som cvičievala podľa svojich trénerov a nikdy ma to nebavilo tak ako káže E-book.

Vzhľadom na moje problémy s obličkami som sa rozhodla popri tejto výzve si dať ešte svoju vnútornú výzvu, a to na 6 týždňov bez živočíšnych produktov. Cítila som sa neuverititeľne skvele ako už dávno nie! Zmizla únava a nechuť, demotivácia, a nielenže som sa dostala späť do formy, dokonca aj moje problémy s obličkami sa začali zlepšovať.

Zlepšenie celkového postoja k životu, prechod na vegánsku stravu, zlepšenie zdravotného stavu a k tomuto všetkému vyrysované bruško ako bonus :)

Celá kniha je veľmi pekne spracovaná. Doporučila by som ju každému, kto sa chce dostať do formy, schudnúť tuk a hlavne takouto rozumnou a správnou cestou s vyváženým pomerom všetkých živín a nutrientov.

Zuzana Németová
profile-pic

Před vstupem do programu HBZ6T jsem se stravovala převážně vegetariánsky, ale s velmi nízkým obsahem bílkovin - jak jsem zjistila na základě tvého jídelníčku a vysokým obsahem tuků a sacharidů. Cvičila jsem 1-2x týdně, ale nahodile podle toho, co zrovna přišlo - brusle, posilka, kolo atd. Ve stravování jsem jedla o hodně méně než v průběhu programu a pak jsem měla návaly chutí na sladké, takže byly dny, kdy jsem do sebe tlačila spoustu sladkostí. V průběhu programu jsem rozhodně neměla hlad, spíše naopak, měla jsem pocit, že jím víc, než bych měla a že to rozhodně není dieta. Velký problém byl natlačit do sebe tolik bílkovin, to bych bez proteinu asi nedala. Vyhovovala mi naprosto ta pravidelnost a režim - naplánovala jsem si cvičení a pak ho dodržovala i za cenu vstávání v 5 ráno. Přiznám se, že v průběhu jsem měla asi 5 dní úlety bez diety, ale pak jsem se vždy zase vrátila - za normálních okolností bych to vzdala s výčitkami, že jsem to nevydržela, ale tvé maily, videa atd. mě motivovaly. Cvičení mi kupodivu přišlo fajn a měla jsem po něm vždy skvělý pocit, i když nejsem od přírody sportovec. Nyní mám dole 2kg, břicho sice není moc vyrýsované, ale jsem po 2 dětech a mám asi trochu rozestup břišních svalů, takže jsem zkracovačky apod. vynechávala a nahrazovala jinými cviky. Každopádně považuji za velký úspěch, že už nevypadám jako těhotná, a i když nemám six pack, jsem spokojená. Za největší úspěch ale považuji to, že jsem vydržela celých 6 týdnů a naučila jsem se o jídle i cvičení jinak přemýšlet. Zároveň mám pocit, že jsi mě naučila přistupovat ke stravování i cvičení udržitelně, tzn. ne ve stylu teď držím dietu, ale že tohle je můj standard a takhle mi to vyhovuje. Plánuju určitě pokračovat i nadále. E-book bych rozhodně doporučila každému, kdo o něm uvažuje.

Lenka Jantačová
profile-pic

V e-booku Hvězdné břicho za 6 týdnů bylo vše nádherně popsané a vysvětlené. Vyznala jsem se v tom a bavilo mě to číst. Ke cvikům byla skvělá videa s vysvětlením. Vše jsem pochopila a cvičila s radostí. I ta obměna tréninků je úžasný postup. Naučila jsem se, podle mě, bříško cvičit lépe a také vše, co k tomu patří, jako například správné dýchání. Což je myslím opravdu skvělé a jsem za to ráda. Den ode dne jsem zaznamenávala změny. Myslím, že za to ty peníze rozhodně stály a e-book mohu jen doporučit.
Výsledky programu jsou božské, až jsem to nečekala. Na těle, ale i v hlavě. Cvičení břicha, středu těla a spousty dalšího - dříve mě to totiž vůbec nebavilo. Dělala jsem to jen proto, že jsem si myslela, že to tak má být a přinese mi to výsledky. Nyní a hlavně díky tobě, už dělám vše s radostí. Výsledky jsou pro mě tedy jen další bonus. Hlavně bříško už nemám tak ,,rozkydnuté", zhubla jsem výrazně na bokách a bříško se tak jeví více tvárné a i ty kostičky se jeví zřetelněji, což je také skvěle vidět.
Po skončení programu ještě rozhodně pokračuji dále v "rýsování", takže určitě i v programu cvičení bříška. Už teď vím, že se k programu budu ráda zas a zas vracet.

Kateřina Sedláčková
profile-pic

Před začátkem výzvy v e-booku jsem se stravovala zdravě, ale jedla jsem hrozně málo (přibližně 1400 kcal denně). Průběh celého programu mi velmi vyhovoval. Vlastně se to moc nelišilo od mé předchozí stravy, ale přeci jen tam byly změny a to rozhodně k lepšímu. Zpevnila jsem si střed těla a shodila nějaký ten přebytečný tuk. Ještě s programem budu i nadále pokračovat, neboť mám dojem, že by výsledky mohly být ještě lepší. A jestli bych e-book doporučila? Rozhodně! Skvělé výsledky za krátkou dobu, to chce přeci každý:D

Jana Hudyová
profile-pic

Stravovala jsem se bez vážení jídla na váze a také bez pití proteinu po cvičení. Cvičila jsem skoro stejně. Tedy 4x týdně, ale měla jsem jinak rozdělené svalové partie a méně kardia. Břicho jsem cvičila jen cca 2x týdně klasické sklapovačky.

Cítila jsem se dobře. Strava mi vyhovovala. Získala jsem díky tomu mnoho nových nápadů na veganskou kuchyni. A naučila se si jídlo zvážit a dodržovat určitý režim. Cviky na břicho super. Člověk se více snaží soustředit na ty cviky a dodržovat je. Jsou zajímavé. Na třetí fázy cviků břicha nemám ještě pořádnou rovnováhu a sílu ve středu těla. Proto budu určitě dále pokračovat v programu.

Dosáhla jsem úbytku tuku. Většího vyrýsování ramen, rukou a břicha.

Určitě.

Nemám.

Eva Kupková
profile-pic

Před začátkem programu HBZ6T jsem se stravou měla veliké problémy. Pořád jsem si nevěděla rady s tím, jak si jídelníček správně sestavit. Snažila jsem se jíst zdravě, ale o nějakém vážení a počítaní makroživin nemohla být vůbec žádná řeč. Co se týče sestavování jídelníčku, jsem úplný začátečník a díky e-booku jsem si osvojila další skvělou vlastnost, která mě posunula dál. Cviky, které jsou v tomto programu, hodnotím velmi pozitivně! Za mě bomba!! Konečně to nebyly "jen" sklapovačky. Díky cvikům zaměřeným na střed těla se mi zlepšila technika i u jiných cviků a jen to tedy potvrzuje fakt o tom, jak je naše tělo nádherně propojené. Jsem nadšená a určitě ve cvičení podle e-booku budu pokračovat i nadále. Se stravou jsem měla občas problém, jelikož se mi některé porce zdály opravdu obrovské. Konečně jsem si ale uvědomila, že jsem doposud své tělo jen okrádala a chtěla po něm mnohdy nemožné. Výsledky mohly být lepší, ale chyba není v e-booku, ale v mé hlavě. Kolikrát se mi jí nepodařilo přesvědčit, že kobliha na snídani není zrovna ta nejlepší volba :D. Každopádně, konečně vím, jak na to. Momentálně mám nejlepší formu za celou dobu, co jsem začala se cvičením a zamilovala si to. Tělo se krásně rozvíjí, objevilo se pár nových svalíků a to je pro mě důležitější než pár buchet na břiše. Všechno chce svůj čas a já věřím, že se k nim trpělivě dopracuji. E-book bych rozhodně doporučila každému, kdo o jeho koupi uvažuje. Vždy jsem byla proti online trenérům a radám od lidí, kteří mě nikdy osobně neviděli. Tento e-book je ale jiný. Naučil mě tomu nejdůležitějšímu - ovládnout svou kuchyň! Ještě jednou moc děkuji. Na tohle nakopnutí jsem čekala už dlouho a konečně se ve fitku nedřu jen tak nadarmo.

Lenka Nevosadová
profile-pic

Ahoj Katty, jsem ve 3. týdnu Hvězdného břicha. Prozatím se neměřím ani nefotím, ale oblékla jsem kalhoty, které jsem měla ve skříni již pár let, takže úbytky určitě jsou! Velkou radost mi udělal ukázkový stravovací protokol. Nyní mám hodně pestrou stravu včetně luštěnin, které jsem tak zastoupené v jídle předtím neměla. Stravovací protokol umožňuje velkou a zdravou kombinaci jídel, ochutnala jsem již recepty s delikátním tofu a jsou velice chutné. I kdyby moje břicho nebylo za 6 týdnů hvězdným břichem, nebude mi to vadit, důležitý je pro mě pocit, že pravidelně cvičím, správně jím a ještě si při tom pochutnám. Jsem ráda, že jsem si e-book objednala!

Dada Stychová
profile-pic

Před E-bookem jsem cvičila celkem pravidelně 3-4x týdně silový trénink, žádné kardio. Zaměřovala jsem se hlavně na záda, nohy a zadek, břicho jsem přidávala třeba jednou do týdne. Hlavně jsem nesnášela běh i když jsem věděla, že když chci shodit nějaký to kilo, bylo by fajn se občas proběhnout. A díky tobě jsem se dokopala jít si zaběhat. Po 3 týdnech jsem si běh určitým způsobem zamilovala a i když je venku hnusně a nechce se mi, jsem ráda, že vždycky zvednu zadek z gauče a jdu, protože ten pocit je k nezaplacení:) Co se týče jídla, snažila jsem se jíst cca 5x denně, řídila jsem se podle kalorických tabulek, většinou zdravá jídla, ale co si budeme povídat, tak někdy přišel prohřešek v podobě sušenky, pizzy nebo kebabu. E-book mi hlavně pomohl v tom jak si uspořádat jednotlivé tréninky a zařadit kardio. Poznala jsem, že břicho se dá cvičit bez x opakování sklapovaček. Hlavně jsem do svého jídelníčku zařadila potraviny, které jsem dříve jedla minimálně. Jídlo mám teď mnohem pestřejší a celkově se cítím skvěle. Hlavně taky spadly centimetry přes bříško, což se mi dlouho nedařilo :)!

Peťa Kokešová
profile-pic

Před tím, než jsem si zakoupila E-book, jsem se stravovala podobně, jen jsem měla jiné hodnoty tuků a bílkovin. Tréninky břicha jsem mívala nepravidelné, zhruba 1x za 2 týdny. Cvičení i dodržování jídelníčku podle e-booku bylo skvělé:) Na každý trénink jsem se těšila a břicho cvičila i na dovolené v Alpách. Během programu jsem ztratila 0,4 kg tuku a z toho 200g v oblasti trupu, což mi ukázaly výsledky na měření in-Body. Koupě E-booku byla skvělá investice, které vůbec nelituji a doporučila bych ho komukoliv!

Veronika Górová
profile-pic

Než jsem si koupila E-book, tak jsem moc necvičila, maximálně 2x týdně. Jedla jsem sice zdravěji, ale i tak mi nedělalo problém sáhnout po nějaké té “prasárně.“ Program mě donutil cvičit každý den, což mě začalo neskutečně bavit. Stále se hecuji jít dál a dál. Z celé série cviků na břicho mi pouze jeden nevyhovuje, ale to je pouze tím, že mi ta pozice nedělá dobře na záda, ale nahradila jsem ho podobným cvikem, takže žádný problém. Na to, že jsem spíš začátečník, musím říct, že za mě je to sestavené a propracované na jedničku. Co se jídelníčku týče, jím konečně 5krát denně a zdravě. Když to celé shrnu. Cvičení je důkladně vypracované a popsané, jak se to má a nemá dělat a co se jídelníčku týče, dozvěděla jsem se spoustu informací, které mi ve stravě pomáhají. Celkově na sobě vidím malé změny, hlavně kondičně, zato jsem neskutečně ráda. Moc děkuji!

Sabina
profile-pic

Ahoj Katty, jsem nesmírně šťastná za tvůj e-book, který mi doslova změnil život ohledně životního stylu. Mám za sebou 3 týdny, a také i krásné pokroky.
Nemám vůbec chutě na sladké, protože jako "sladké" využívám odpolední svačinu jako "dezert dne" a moc si to užívám!:) Těším se na progres, který bude za další 3 týdny a už teď vím, že tím to pro mě nekončí. Využívám tvoje recepty, které máš na tvých stránkách, a můžu říct, že lepší "fitness" recepty jsem nikdy nejedla. Ty tvoje mají parádní chuť, kterou jsem v žádných jiných nikdy nenašla:) Tohle je nejlepší stravovací a tréninkový plán, který jsem kdy měla a rozhodně se ho nevzdám! Moc děkuji za to, že jsi něco takového vytvořila:).

Silvie Kerlinová
profile-pic

Stravovala jsem se již před tímto programem celkem zdravě a vyváženě, někdy také s dopomocí kalorických tabulek pro korekce a představu o poměru živin. Na břicho jsem cvičila klasiku (zkracovačky, russian twist, apod.), někdy podle videí nebo návodů z internetu. Během programu jsem se cítila velmi dobře, hlad jsem neměla skoro vůbec a na tabulkový systém se dá celkem rychle zvyknout. Moc jsem neholdovala rostlinným mlékům, ale taková kaše z mandlového mléka je teda něco! Jinak nešlo o tak zásadní změny, spíše jen doladění a přizpůsobení kaloricky. Konkrétní suroviny se až tak nezměnily. Díky tomuto programu mám viditelně menší, zatažené bříško, což je při diagnóze diastázy břišních svalů u mě největší vítězství. Ubylo mi kilo z váhy, přibylo 0,5 kg svalů, ale hlavně zmizelo 3,5 cm přes pupek;) a přes sed a stehna po centimetru. Ostatní zůstalo - naštěstí. Což je pro mě, myslím, úplně parádní vzhledem k tomu, že jsem zásadně nezměnila stravu a spíše změnila cvičební plán podle e-booku. Já jsem více než spokojená;). E-book bych rozhodně doporučila. Moc mi pomohl vtáhnout bříško a trochu ho udržet na uzdě, abych ho neměla pořád vyvalené, jako těhule :D.

Barbora Kubínová
profile-pic

Než jsem si koupila E-book Hvězdné břicho za 6 týdnů, chodila jsem běhat a občas jsem cvičila doma s vlastní vahou. Zdravě jsem jedla už dříve. Ve své stravě mám však omezení, nejím lepek ani maso. E-book jsem si objednala a první týden vše dodržovala, při mé smůle jsem však onemocněla a dostala zánět do ruky. To ale nemění vůbec nic na tom, že díky radám stravovacího protokolu mám po 3 týdnech 2 kg dole a i po pár cvičeních se mi rýsují svaly, které se dříve nerýsovaly ani když jsem břicho cvičila nekonečné hodiny.

Monika
profile-pic

Před E-bookem jsem cvičila 5-6x týdně, byla jsem asi 3 měsíce v objemové fázi a proto jsem chtěla po novém roce postavu vyrýsovat. Rozhodla jsem se tedy zkusit tvou výzvu k hvězdnému břichu. Jedla jsem pravidelně 5-6x denně, příjem jsem měla cca 2300kcal a snažila jsem se jíst zdravou a vyváženou stravu, ale někdy jsem si něco dobrého na zub dala. :-) Vzhledem k tomu, že jde o rýsovací jídelníček, aby byl pěkně vidět sixpack, je samozřejmostí snížený příjem kalorií. To mě naučilo si více hrát s jídlem, vymýšlet nové varianty, což mě nesmírně baví. Také jsem díky E-booku objevila nové cviky na břicho, které se na první pohled nezdají být těžké, ale když je člověk pořádně a poctivě cvičí a soustředí se na ně, tak je bříško pořádně cítit. Zkrátka jsem moc ráda, že jsem do toho šla, určitě nelituji a vřele doporučuji i ostatním! :-)

Lucie Kubišová
profile-pic

Před začátkem programu jsem se už stravovala vegansky, ale s tím rozdílem, že jsem jedla hodně sacharidů a příliš nedávala pozor na zdravé tuky. Cvičila (posilovala) jsem přibližně 2x týdně a to celé tělo, niky jsem necvičila cviky zaměřená pouze na břicho. Začátek programu byl pro mě náročný, celkově zvyknout si na průběh, vaření, vymýšlení jídel a naplánovat si čas tak, abych mohla cvičit 6× týdně. Nicméně na vše se dá zvyknout, pokud člověk chce. Výsledek opravdu stál za to! Zamilovala jsem si snídaně v podobě kaší s vanilkovým proteinem a ořechy a opravdu se každé ráno na snídani těším:-). Konečně mám představu o obecném základu jídelníčku na celý den. Moc mi vyhovuje způsob nepočítání kalorií, ale pouze vážení potravin. Překvapilo mě kladné využití čistého proteinu a jeho zařazení jako plnohodnotné potraviny do jídelníčku - moc pomůže s doplněním bílkovin:-). Také jsem se zlepšila v provádění některých cviků a celkově se zpevnila - hlavně nohy, zadek a břicho. Také se mi podařilo zmenšit boky, což je pro mě top! Začínám se cítit ve své kůži konečně pohodlně:-). Do budoucna plánuji cvičit alespoň 3× týdně, s tím, že posilovnu chci střídat s aerobním cvičením (horské kolo). Veganské stravy se určitě nevzdám, tenhle životní styl je prostě super:-). E-book bych rozhodně doporučila a už jsem tak i učinila:-).

Martina Kmeťová
profile-pic

Ahoj Katy, koupě e-booku HBZ6T bylo rozhodně nejlepší rozhodnutí jaké jsem udělala. Měla jsem měsíc před tebou koupený jiný jídelníček, kde jsem měla přesně rozepsané kdy má kolik čeho sníst a nevěděla jsem, co můžu za co zaměnit a jedla sladkou snídani, když jsem na ní zrovna neměla chuť. Tvůj jídelníček je pestrý, variabilní a účinný. Bohužel jsem se na začátku nezměřila, ale mám udělané fotky PŘED a už se moc těším na fotky PO. Jinak na sobě změny už teď pozoruji a řeklo mi to i mé okolí. Takže vážně děkuji. Těším se na pokračování a ráda se pak podělím o své výsledky.

Iveta Císařová
profile-pic

Ze začátku jsem měla z programu trochu strach, vzhledem k tomu, že už jsem si prošla mnoha extrémy, co se jídla týče. Nevěděla jsem jak moje tělo a hlavně hlava, budou reagovat na to, že musím dodržovat nějaký konkrétní režim. Moje obavy ovšem nebyly vůbec na místě. Tím, že jsem celou dobu jedla pestré potraviny v dostatečném množství, nedělalo mi to prakticky žádný problém. Spíše naopak. Objevovala jsem nové kombinace a potraviny, které jsem dříve vůbec nepoužívala. Ani vlastně nevím proč. Samotnou mě to hodně posunulo po psychické stránce a přesvědčilo o tom, že pokud bude i redukční příjem nastaven správně, moje tělo to zvládne. Je to jen o tom mít dostatek živin, psychiku naladit na správnou vlnu, ale hlavně si celý proces užívat. Co se týče tréninkového protokolu, měla jsem ze začátku trošku pochybnosti. Vždycky jsem se snažila pořádně makat na břicho, takže jsem měla strach, že dýchání a na pohled jednodušší cviky, nemohou být efektivní. Opak byl však pravdou. Po pár tréninkách jsem pochopila, že to není o tom, udělat cvik s co nejvíce opakováními, ale jde o to soustředit se na každé jedno opakování, správně ho prodýchat a zapojit svaly tak, jak mám. Tím se dostávám k té nejzásadnější změně, a tou je pro mě zdraví. Od mala mám velké problémy s páteří a celkově se zády (skolióza, špatné držení těla, bolesti). Cviky v e-booku mi neuvěřitelně pomohly ke zpevnění středu těla a především těch svalů, o kterých jsem ani nevěděla, že je mám. Co cvičím podle e-booku, prakticky se mi nestalo, že by mě záda bolely a cítím, že se díky tomu i zlepšilo držení těla, což je pro mě tou nejlepší odměnou.

Simona Svobodová
profile-pic

Před začátkem programu e-book Hvězdné břicho za 6 týdnů, jsem se vždy snažila držet zdravou a vyváženou stravu. Po vstupu do programu jsem však zjistila, že talíř plný těstovin, trochu masa a žádná zelenina, není zrovna ta správná cesta. Samozřejmě kousek čokolády každý den a nějaká ta "blbůstka", byly také na denním pořádku. Od mala jsem vrcholově sportovala a před rokem jsem toho musela nechat. Nicméně jsem chodila zhruba 2x - 3x týdně běhat. V průběhu programu, byl pro mě ze začátku nezvyk cvičit každý den, ale dalo se to zvládnout. Strava je také o zvyku, dnes už pro mě ani to, nepředstavuje žádný problém. Je parádní, jak si člověk může nakombinovat jídlo dle vlastní chuti. Díky tomuto programu jsem dosáhla skvělých výsledků. Na mírách to bylo -11 cm v pase, -10,5 cm přes boky , -2 cm na rukách , -3 cm přes stehno a PRSA mi ZŮSTALA :)! Tento e-book bych doporučila naprosto všem:)!

Jana Czyžová
profile-pic

Než jsem si zakoupila e-book, tak jsem nejedla pravidelně a největší jídlo jsem měla hlavně večer. Moje strava obsahovala větší množství sacharidů, takže mi chvilku trvalo, než si moje tělo zvyklo. S e-bookem jsem se naučila více vnímat co jím a co moje jídlo obsahuje. Cvičení je super a velmi inspirativní. Člověk drtí břicho sklapovačkami, ale existuje spoustu jiných a efektivních cviků na posílení břicha:) Během dodržování doporučení v ebooku, mi šly dolů centimetry a bříško je pevnější. Celkově i při cvičení teď cítím, že břišní svaly jsou silnější a také jsem se naučila u cvičení správně dýchat:). E-book bych určitě doporučila!

Adela Korenná
profile-pic

Věnuji se závodně krasobruslení v páru a tak bylo vždy potřeba být co nejlehčí a zároveň co nejsilnější. Zkoušela jsem proto různé diety, které se střídaly se záchvaty přejídání a podobně. Břicho se cvičilo každý den, ale výsledky nebyly zrovna nejlepší. Během programu s E-bookem jsem se cítila úžasně! Čekala jsem, že budu třeba ze změny stravování více unavená, ale bylo to právě naopak! Jídla je spousta, až jsem to někdy nedokázala ani všechno sníst :-) Cvičení je také super, cviky na břicho jsem si zamilovala a určitě v nich budu pokračovat. Dříve jsem neuměla správně dýchat během cvičení a hodně mi to pomohlo. Díky E-booku se mi podařilo zhubnout pár kil, ale také hodně centimetrů v pase, přes boky i stehna. Ale hlavně jsem konečně našla stravování a celkový způsob života, který mi vyhovuje a při kterém se cítím dobře. V E-booku jsem našla všechno, co jsem hledala a potřebovala a určitě bych ho doporučila!:)

Alexandra Herbríková
profile-pic

Než jsem si koupila e-book, měla jsem silové tréninky v podstatě stejné. Před hbz6t jsem nedělala vůbec žádné kardio ani HIIT, břicho jsem cvičila jeden den v týdnu kolem 40 min a to zcela jiným způsobem, než by se mělo. Díky e-booku jsem si uvědomila, jak důležité je správné dýchání, které aplikuji i u jiných cviků. Cvičení má teď úplně jiný spád, svaly bolí i při klasických cvicích a to jen díky správnému prodýchávání. Dále jsem ráda, že mě e-book motivoval k běhání, ve kterém jsem se po několika týdnech znovu našla. Jsem moc spokojená, výsledky byly vidět už po 2 týdnech a to jen úpravou tréninku. Jídlo jsem nijak neupravovala, jedu IIFYM. Děkuji, co pro nás děláš, jen tak dál!! ♥

Pavlína
profile-pic

Pred e-bookom som jedla oveľa menej. Myslela som si, že keď občas niečo vynechám, schudnem. Ale ako vidím, nieje to tak :) Cvičila som v podstate rovnako 6x v týždni, skôr boli tréningy silové, po ktorom som dala kardio. Som rada, že som si zakúpila e-book. Bola som moc skeptická. Nemyslela som si, že toľko jedla mi pomôže schudnúť. Ale mýlila som sa, s knihou som bola veľmi spokojná :) Hlavne, že som mohla kombinovať a jesť jedlo podľa svojich chutí a nie dokola stále to isté. Občas som mala svoje prehrešky, ale i napriek tomu som dala dole 5 cm z brucha ale váha sa mi kolísala hore dole. Prekvapená som ostala, že to všetko sa dalo zvládnuť aj bez spaľovača tukov. Boli to najlepšie investované peniaze ďakujem :) :)

Michaela
profile-pic

Katty, moc tě touto cestou poprvé zdravím :-) Znám tvá videa již více než rok, vždy to pro mě byla skvělá inspirace, ale opravdu a pravidelně jsem tě začala sledovat asi v srpnu 2016. Několikrát jsem prošla tvá videa, kde jsi "mapovala" svou soutěžní přípravu a poprvé v životě mi začala "svítat naděje", že jsem možná našla někoho, komu bych mohla důvěřovat na své cestě. Mám za sebou bohužel jen špatné zkušenosti z hlediska nepochopení základních problémů, které dívky/ženy mají se svou postavou a právě z těchto "jáder půdlů" pak vznikají zběsilé kolotoče záchvatovitého přejídání - anorexie - bulimie.. nevím, zda-li smůlu na neurotické "výživové poradce", fitness trenéry bez schopnosti odhadnout výkonnost toho, koho trénují nebo na psycholožky, které do tebe chtějí cpát antidepresiva, mám jen já. Přitom jediné, co každá chceme je, abychom byly spokojeny ve svých kalhotech a nemusely si zakrývat rukou břicho, když sedíme.. a na to jsi mi dala recept - "kontinuálnost a vyváženost". Začala jsem již cca 2 měsíce zpětně dodržovat jídelní a tréningový plán "na zkoušku", který jsem si sestavila na základě tvých videí, článků a dalších informací z knih a pak jsem si "napsala Ježíškovi" o tvou knihu "Hvězdné břicho za 6 týdnů" a již od první chvíle, kdy jsem ji otevřela, jsem věděla, že jsem právě doplnila poslední střípky mozaiky, které jsem na své cestě potřebovala. Ta kniha je stručná, výstižná a moc milá :-) Obsahuje vše, co holky potřebují i když nemají s tvým systémem žádnou zkušenost. Já sama si počítám makra, protože mi to tak nejlépe vyhovuje, ale líbí se mi, jaký jsi zvolila klíč pro ty, které "nemakrují" a to hlavně proto, že je to návod, jak správně jíst v normálním životě a nevnímat to jako "dietu", což je i jeden z mých hlavních cílů. Co se týká cvičení, systém mi vyhovuje, protože se v něm projevuje stejná vyváženost jako v jídle a nemám potřebu se vždy zničit hned první dva dny tréningu, protože mám jasnou představu o tom, co mě čeká další dny, jak dlouho to bude trvat a jaký má systém celkově smysl. Já v tvé knize nevidím návod na to jak mít krásné bříško, vidím v něm návod na to, jak žít zdravě, bez extrémů a s radostí, jak si vážit sama sebe, jak být na sebe pyšná a mít se zase ráda. A za to ti moc děkuju, tohle je totiž ten největší dárek, co jsem mohla dostat :-)

Lenkita Lenny
profile-pic

Ahoj Katy, musím říct, že tento program je naprostá bomba a to zcela upřímně. Cvičení mě tedy bavilo vždy, to nikdy nebyl můj problém. Tápala jsem však v jídle. Jenže takové ty jídelníčku typu ,,Teď sněz to a to...", když na to zrovna nemám chuť, mi nikdy nevydržely dlouho. Takže ano, tvůj stravovací protokol je první, u kterého jsem vydržela déle jak týden!!! A jsem nadšená, protože jím na co mám chuť a navíc miluju sladké dobroty ke kávě (asi jako ty) a hledám inspiraci u tebe na blogu a vrním si blahem. Tabulkové provedení je naprosto přehledné, stačí asi dva dny na zorientování a pak už je to brnkačka. A co je nejvíc, mám pocit, že furt jím, takže pocit hladu absolutně nepociťuji. No a pokrok...? Určitě tam nějaký je, rozhodně jsem se zbavila pocitu věčně nafouklého a zavodněného břicha, takže ty minisvaly se derou na povrch. Nejdůležitější pro mě však je, že se konečně cítím fakt dobře a za to nejvíc děkuji. Takže shrnutí pro všechny, kdo uvažují, zda do toho jít, či ne... ANO! ANO! ANO! Závěrem moc děkuji ještě jednou za to, co děláš (nejen e-book). Tvá videa jsou obrovská inspirace a motivace.

Lucie Hnátová
profile-pic

Ahoj Katka. Moje stravovanie bolo pred začiatkom programu rovnaké ako u väčšiny dievčat, ktoré sa rozhodli pre tento program. Nizkosacharidové a nízkokalorické diéty a tak nastalo prejedanie sa. A to iste stale dokola. V priebehu programu som sa cítila super. Už po týždni som videla prvé zmeny a strava mi úplne vyhovovala a stale vyhovuje. Čo sa mi najviac páči je, že si bez výčitiek môžem dať poriadny krajec chleba alebo pečiva. Vďaka programu mám za krátkych 6 týždňov viditeľné výsledky. E-book určite odporúčam.

Andrea Rybárová
profile-pic

Ahoj Katy, program jsem začala od 1.května, protože se mi líbil ten datum a celkově pozitivní květnová energie. Musím říct, že kg ani cm nešly poslední půl rok vůbec dolů a pořád se držely ve stejných stagnovacích číslech. Nyní, po teprve 14-ti dnech výzvy, je zase cenťáček dole a k tomu i jedno kilíčko:-) Konečně jsem se dostala pod mojí magickou šedesátku:-) a radost mám i z úbytku dalšího cm přes stehno a zadek. Jsem moc ráda, že moje tělo začalo opět po tak dlouhé době na něco reagovat, neboť jsem si s tím už trochu nevěděla rady a demotivovalo mě to. Nyní jsem s novými výsledky nabrala druhý dech. Program je přehledný a srozumitelný. Ze začátku jsem měla trochu problém s bílkovinami, protože jsem jich jedla příliš málo, ale už se to pomalu začíná zvyšovat. Chtělo to především pořádně nastudovat složení potravin:-). Cvičení je super a posílení vnitřních břišních svalů mi maximálně pomáhá při dalším posilování. Cítím tu změnu na středu těla, takže se těším co přinesou další dny :-)

Hana Hlavatá
profile-pic

Milá Kačenko, z e-booku "Hvězdné břicho za 6 týdnů" jsem nadšená. V pondělí jsem začala třetí týden a už vidím první výsledky, jak na váze, tak na centimetrech. Jsem nadšená jak ze stravovacího, tak i tréninkového plánu. Moc mě to baví, nic mi nechybí, jen večer mě občas trochu trápí hlad, ale je to jasné, protože předtím jsem jedla hodně, dalo by se říci nekontrolovaně. Líbí se mi, že jídelníček je v rámci týdne a to mi moc vyhovuje. Některý den si můžu dopřát více, jiný méně a to je pro mě jako ušité na míru. Když si stále dokola čtu tvůj e-book tak vidím, kolik času a energie jsi do toho musela vložit. Až skončím 6 týden, tak budu určitě pokračovat dál, protože tento režim mi moc vyhovuje a jsem velmi spokojená. Děkuji a moc si vážím tvých zkušeností, které předáváš dál a jsi pro mě obrovskou inspirací a motivací.

Božena Krejsová
profile-pic

Před zakoupením e-booku jsem jedla bohužel až příliš a to aniž bych o tom věděla. Říkala jsem si, že čím víc cvičím, tím víc můžu jíst, protože jsem měla veliký zápřah (jsem hodně aktivní a cvičím ráda, ale vrtalo mi hlavou, proč to není vidět, když trávím pomalu každý den na tréninku) a to byla bohužel největší chyba. Vždy jsem se snažila jíst zdravěji, ale bohužel šlo ve velké míře o ovoce, sladké a tedy sacharidy. Zkrátka jsem si ráda dopřávala častěji než bylo zdrávo a neuměla se s vyvážeností jídel poprat. Během programu jsem zjistila, že polovina mého jídla mi vlastně bohatě stačí. Díky konečně dodržovanému pitnému režimu jsem se cítila plná energie a nebyla jsem tolik unavená. Věřím, že jsem také získala nové stravovací návyky, které bych chtěla držet i dále. Cvičení bylo pestré a díky rozmanitosti cviků zábavné. Bohužel se mi do mého plánu zakomponovala neplánovaná dovolená a oslava narozenin, takže jsem nedodržela plán tak, jak jsem původně chtěla. Každopádně jsem i tak za 6 týdnů zhubla 4 kila a centimetry ubyly rychlostí světla. Moje původní váha byla 80kg, nyní je to 76 kg. Míry přes prsa 93 -> 90 cm (ikdyž ta by mohla zůstat stejná :D), hrudník 85 -> 80 cm, pas 84 -> 76,5 cm, hýždě 110 -> 105 cm a boky 105 -> 97 cm. Cítím se mnohem lépe a mám chuť makat dál. Hlavně jsem se naučila nový přístup k jídlu, za který jsem neskutečně vděčná, protože odolat čemukoliv pro mě bylo vždy těžké. Za mě bych e-book určitě doporučila! Zejména e-book 2 v 1 (cvičení i stravovací plán).

Barbora Olexová
profile-pic

Před E-bookem jsem jedla i cvičila nepravidelně. S jídlem to nebyla žádná sláva - jako vegetariánka (a se snahou získat živočišné produkty mimo průmyslové řetězce), jsem se dost odbývala. Ve cvičení převládalo kardio, různé studiové hodiny a z fitka jsem měla děs:) Ze začátku mě E-book trochu vyděsil. Množství jídla, doba věnovaná přípravě a počítání, se mi zdálo nepřehledné. E-book jedu 3 týden a už jsem si našla způsob jak skloubit jídlo, cvičení i práci. Určitě mi pomohl rozhoupat se a zavést pravidelnost do stravování i cvičení. Uvidíme, jak to půjde dál, ale baví mě to a to je hlavní! :)

Tereza
profile-pic

Před e-bookem jsem cvičila 3x týdně. Tréninkový protokol mi pomohl poskládat si tréninky s kardiem a nezanedbávat ho. Zkusila jsem spoustu diet, které byly hodně přísné. Sice jsem na nich zhubla, ale dalo se to udržet maximálně dva měsíce a když jsem polevila, kila jsem měla ihned nahoře a ještě další navíc. E-book Hvězdné břicho mi nejvíce pomohl v jídle. Stravovací protokol od Katy je úžasný :) Není to žádná přísná dieta nastavená přesně v kolik, co mám jíst. Člověk se naučí přemýšlet o jídle a sestavovat si ho sám. Tento způsob stravování není dieta, ale zdravé stravování na celý život.:)

Michaela
profile-pic

Než jsem si pořídila E-book, tak jsem se stravovala víceméně zdravě, nepočítala jsem však makra ani kalorie a tak jsem do sebe ládovala plno tuků a cukrů i když zdravých. V průběhu programu jsem se cítila naprosto skvěle, milovala jsem ten pocit, že něčeho mohu dosáhnout, jen musím vydržet. Strava mi vyhovovala dokonale a plno vzorových snídaní a svačin si dělám stále. S E-bookem jsem dosáhla, dle mého názoru obrovských výsledků pro mě samotnou, je to velký pokrok. Léta jsem se usilovně snažila vypracovat postavu a teprve nyní si mohu říci, že jsem šťastná a chci pokračovat dále. Velkou změnu jsem zaznamenala hlavně na mírách. 1.1 2018 Váha - 66kg, míry: Pas- 75 cm Boky- 88cm Hýždě - 99cm. 11.2 2018 Váha - 64,4 kg, míry: Pas - 71cm Boky - 86cm Hýždě - 97cm. Každému bych E-book určitě doporučila, mě toho mnoho naučil a hlavně mi pomohl!

Sabina Stenczelová
profile-pic

Ještě než jsem si objednala e-book, jedla jsem podle jídelníčku od výživové poradkyně. Vyhovovalo mi to, ale jelikož jsem chtěla zkusit něco jiného, sáhla jsem právě po zde zmiňovaném e-booku a jsem nadšená. Teď mám za sebou 1.týden a zatím jsem velice spokojená. Hodně mi vyhovuje to stravování, protože si můžu sama vybrat co budu další den baštit:) Doufám, že mi pomůže docílit lepšího vzhledu břicha a být se sebou ještě více spokojenější! Doporučuji!!!

Renata
profile-pic

Je tomu už 4 roky, co jsem na veganské stravě. Předpokládala jsem tedy, že je sestavená správně. Až e-book mi ukázal jak jsem se mýlila. Skladbu svého jídelníčku během dne jsem sestavovala, až do začátku programu, špatně. V průběhu výzvy jsem měla problém sníst uvedené množství jídla. Po celých 6 týdnů to byl pro mě problém, ale naučilo mě to pohlídat si sacharidy, bílkoviny a hlavně zeleninu ve správném poměru. Na výsledcích jsem viděla, jak je vše skvěle sestavené. Cvičení mi vyhovovalo přesně podle daného rozpisu. Vše jsem dodržovala podle něj. I když jsem týden vynechala (rodinné důvody), tak to nebylo nakonec ve výsledku vůbec znát. Je 50 let, měřím 165 cm a má váha byla 55,5, kg a tak bych neřekla, že potřebuji váhu tedy nějak upravit, tedy snížit. Překvapilo mě, jak šla dolu. Po skončení je má váha 51 kg. Míry: prsa 85/85, hrudník 76/74, pas 73/70, hýždě 52/51, boky 93/91. Nedoporučit tento e-book, by byl hřích. Mluvím o něm neustále. Jsem vděčná, že jsem se rozhodla pro zakoupení a děkuji i za šanci využít soutěže, která byla vyhlášená. Předpokládám, že zakoupení využívají spíše mladší ročníky a tak přeji skvělé výsledky více ženám i mého věku, které chtějí dokázat sami sobě, že je potřeba se hýbat a zdravě jíst.

Martina Benesch
profile-pic

Už delší dobu pravidelně běhám canicross a sem tam nějaké posilování. Břicho byla vždycky nejvíce problémová partie. Teď jedu podle programu. Vůbec nemám problém tréninky splnit, protože to je nastavené a jasně dané. Zbožňuji ten program!!!

Anet
profile-pic

Ahojky Katty, opravdu mě překvapilo, jak skvěle se dá podle tvé tabulky stravovat, první dny jsem lehce tápala, ale teď už si s tím vyloženě hraju , baví mě to a vím, že budu schopná pokračovat i dál. Taky jsem si uvědomila, že jsem jedla hrozně málo zeleniny a luštěnin, ale zároveň i celkově bílkovin. Prostě jsem se špatně stravovala a vůbec to nechápala . U mě je bříško problematická partie, drží se mi na něm tuk nejdéle, takže samozřejmě jako první mi šly dolu prsa, ale všimla jsem si, že i boky ze zmenšily, zatím jsem se nepřeměřovala, nechám si to až na konec. Důležité je, že cítím pevnější i břicho. Cviky jsou fakt super a u některých jsem se klepala jak ratlík . Taky mě začalo bavit díky tobě běhání a posilování ještě víc. Teď jsem ve fitku cca 5x týdně . Po dokončení programu budu rozhodně pokračovat dokud nebudu spokojená a potom si nejspíše nechám poradit, jak navýšit příjem a udržovat se .

Simona Krausova
profile-pic

Před začátkem s e-bookem jsem si nevedla nějak špatně, chyběl mi ovšem řád a polevila jsem jak ve cvičení, tak v pravidelnosti jídla. Malá pauza se rázem protáhla na rok a já jsem se zděsila nad tím, jak všechno utíká, ale kila ne a ne se pustit a rozběhnout se též. E-book mi hned přirostl a dobře se mi v něm čte. Musím uznat, že systém stravovacího plánu je fantastický! Strava je pestrá a nijak nestrádám, jsem nad míru spokojená. Od E-boku jsem očekávala volnost a variabilitu, takovou, abych cítila, že mi to prospívá a že mám chuť dál a dál pokračovat. Zatím se mi to daří a cítím, že tady je ten správný směr k lepším zítřkům :). Děkuji za rady, jsou k nezaplacení!

Pavlína
profile-pic

Před tím než jsem začala s ebookem jedla jsem mnohem méně než teď. Když se na to zpětně podívám, tak mi chyběly bílkoviny a množství zeleniny.

Během programu jsem se cítila dobře až překvapivě:) Mívala jsem hrůzu z vážení potravin, ale pochopila jsem, že bez toho to nejde. Cvičení bylo srozumitelné. Nemám zaznamenaný přesný počet kil ani cm, ale ten pocit jak se cítím, je luxusní:) Moc děkuji za profesionalitu a vřelý přístup:) Bára

Barbora Smolkova
profile-pic

Ahoj Katy, program se mi moc líbí. Bříško se začíná pomalu rýsovat. V jídle se hlídám už delší dobu, takže se výsledky dostavují a já mám tak šílenou radost. První týden jsem cvičila jen doma, protože jsem se ve fitku styděla. Ale teď jedu už 4 týden a od minulého týdne cvičím ve fitku s pomůckama a je to o dost lepší! Už teď vím, že budu určitě pokračovat i po ukončení 6-ti týdnů programu. Je to parádní, díky!

Markéta Korintová
profile-pic

Před tím, než jsem si koupila E-book, jsem jedla docela hodně. Také jsem jedla vše, co jsem chtěla a nekoukala jsem na to - co, kdy a v kolik. Břicho jsem cvičila (cca 10min) při každé návštěvě posilovny, kam chodím 4x týdně. Jakmile jsem začala s E-bookem, tak jsem se cítila hned po prvním týdnu skvěle. Přišla jsem si "lehčí" i když na váze ani na tělesných mírách nebylo nic poznat. Cítila jsem se celkově lépe. Cviky jsou super. Jelikož chodím už 3 roky do posilovny, preferuji raději silové tréninky. Během programu mi na váze ubylo 3,8 kg a na mírách přes bříško -3cm, boky- 2cm a stehna -2 cm. Největší problém mám s ukládáním tuku v oblasti bříška a na stehnech. S E-bookem jsem byla moc spokojená a určitě bych ho doporučila:)

Jana Součková
profile-pic

Jsem na rostlinné stravě a před začátkem programu jsem jedla nevyváženě a trpěla záchvatovitým přejídáním, hlavně večer. V minulosti jsem chodila několikrát týdně na různá cvičení, např. fitbox, jumping, kruhové tréninky, ale pravidelně jen kratší dobu. V posilovně ani doma jsem necvičila vůbec. Během programu jsem se cítila dobře, ve stravě jsem občas ujela (např. na arašídovém másle a oříškách obecně), ale celkově jsem se držela. Začala jsem doma pravidelně cvičit podle youtube a dle tvého e-booku, což jsem nikdy předtím takovou dobu nevydržela. Nevím přesně kolik jsem zhubla, ale na váze to bude možná 3 kg. V pase také, protože mi bez pásku padají snad všechny kalhoty a trika mám volnější =D. Úbytek nastal hlavně v oblasti boků a rýsování se projevilo na šikmých břišních svalech, k nějakému zhubnutí došlo také na stehnech. E-book bych rozhodně doporučila.

Lucie Hrdličková
profile-pic

Před začátkem programu jsem se delší dobu držela v low carb režimu a neměla jsem žádné potíže s jeho udržením. Zadržovala jsem ale hodně vody a možná jsem si tím i trošku zpomalila metabolismus. Jsem nyní v polovině programu e-booku a cítím se o mnoho lépe, vršek těla mám o dost štíhlejší a bříško méně oteklé. Důležité je také hlavně to, že už lépe odhaduji své tělo, mám lepší psychiku a vím, co si mohu dovolit a to zcela bez chutí na věci mimo režim. Cvičební protokol je naprosto skvělý, nevěřila bych, že z tak malinkých pohybových cviků mě bude bolet každičký břišní sval.

Pája


#hbz6t na Instagramu

Souhrn

Název e-booku:

E-book Hvězdné břicho za 6 týdnů

Formát:

PDF + externí instruktážní videa na Youtube

Počet stran a videí:

44 stran + 29 videí

Délka programu:

min. 6 týdnů

Cena:

1290 Kč

Cena trénink. protokolu:

590 Kč

Garance vrácení peněz:

do 14 dnů po zaplacení e-booku

Upozornění:

Tento e-book není vhodný pro ty, kteří čekají zázraky bez práce a nejsou ochotní na sobě pracovat a být disciplinovaní. Instrukce v tomto e-booku vás krok po kroku dovedou k vytouženým výsledkům, ale jen za předpokladu, že se jimi budete důsledně řídit.

Prolistuj si další ohlasy holek, které e-book už mají.

profile-pic

Než jsem si zakoupila e-book, tak jsem nejedla pravidelně a největší jídlo jsem měla hlavně večer. Moje strava obsahovala větší množství sacharidů, takže mi chvilku trvalo, než si moje tělo zvyklo. S e-bookem jsem se naučila více vnímat co jím a co moje jídlo obsahuje. Cvičení je super a velmi inspirativní. Člověk drtí břicho sklapovačkami, ale existuje spoustu jiných a efektivních cviků na posílení břicha:) Během dodržování doporučení v ebooku, mi šly dolů centimetry a bříško je pevnější. Celkově i při cvičení teď cítím, že břišní svaly jsou silnější a také jsem se naučila u cvičení správně dýchat:). E-book bych určitě doporučila!

Adela Korenná
profile-pic

Ahoj Katy, musím říct, že tento program je naprostá bomba a to zcela upřímně. Cvičení mě tedy bavilo vždy, to nikdy nebyl můj problém. Tápala jsem však v jídle. Jenže takové ty jídelníčku typu ,,Teď sněz to a to...", když na to zrovna nemám chuť, mi nikdy nevydržely dlouho. Takže ano, tvůj stravovací protokol je první, u kterého jsem vydržela déle jak týden!!! A jsem nadšená, protože jím na co mám chuť a navíc miluju sladké dobroty ke kávě (asi jako ty) a hledám inspiraci u tebe na blogu a vrním si blahem. Tabulkové provedení je naprosto přehledné, stačí asi dva dny na zorientování a pak už je to brnkačka. A co je nejvíc, mám pocit, že furt jím, takže pocit hladu absolutně nepociťuji. No a pokrok...? Určitě tam nějaký je, rozhodně jsem se zbavila pocitu věčně nafouklého a zavodněného břicha, takže ty minisvaly se derou na povrch. Nejdůležitější pro mě však je, že se konečně cítím fakt dobře a za to nejvíc děkuji. Takže shrnutí pro všechny, kdo uvažují, zda do toho jít, či ne... ANO! ANO! ANO! Závěrem moc děkuji ještě jednou za to, co děláš (nejen e-book). Tvá videa jsou obrovská inspirace a motivace.

Lucie Hnátová
profile-pic

Katty, moc tě touto cestou poprvé zdravím :-) Znám tvá videa již více než rok, vždy to pro mě byla skvělá inspirace, ale opravdu a pravidelně jsem tě začala sledovat asi v srpnu 2016. Několikrát jsem prošla tvá videa, kde jsi "mapovala" svou soutěžní přípravu a poprvé v životě mi začala "svítat naděje", že jsem možná našla někoho, komu bych mohla důvěřovat na své cestě. Mám za sebou bohužel jen špatné zkušenosti z hlediska nepochopení základních problémů, které dívky/ženy mají se svou postavou a právě z těchto "jáder půdlů" pak vznikají zběsilé kolotoče záchvatovitého přejídání - anorexie - bulimie.. nevím, zda-li smůlu na neurotické "výživové poradce", fitness trenéry bez schopnosti odhadnout výkonnost toho, koho trénují nebo na psycholožky, které do tebe chtějí cpát antidepresiva, mám jen já. Přitom jediné, co každá chceme je, abychom byly spokojeny ve svých kalhotech a nemusely si zakrývat rukou břicho, když sedíme.. a na to jsi mi dala recept - "kontinuálnost a vyváženost". Začala jsem již cca 2 měsíce zpětně dodržovat jídelní a tréningový plán "na zkoušku", který jsem si sestavila na základě tvých videí, článků a dalších informací z knih a pak jsem si "napsala Ježíškovi" o tvou knihu "Hvězdné břicho za 6 týdnů" a již od první chvíle, kdy jsem ji otevřela, jsem věděla, že jsem právě doplnila poslední střípky mozaiky, které jsem na své cestě potřebovala. Ta kniha je stručná, výstižná a moc milá :-) Obsahuje vše, co holky potřebují i když nemají s tvým systémem žádnou zkušenost. Já sama si počítám makra, protože mi to tak nejlépe vyhovuje, ale líbí se mi, jaký jsi zvolila klíč pro ty, které "nemakrují" a to hlavně proto, že je to návod, jak správně jíst v normálním životě a nevnímat to jako "dietu", což je i jeden z mých hlavních cílů. Co se týká cvičení, systém mi vyhovuje, protože se v něm projevuje stejná vyváženost jako v jídle a nemám potřebu se vždy zničit hned první dva dny tréningu, protože mám jasnou představu o tom, co mě čeká další dny, jak dlouho to bude trvat a jaký má systém celkově smysl. Já v tvé knize nevidím návod na to jak mít krásné bříško, vidím v něm návod na to, jak žít zdravě, bez extrémů a s radostí, jak si vážit sama sebe, jak být na sebe pyšná a mít se zase ráda. A za to ti moc děkuju, tohle je totiž ten největší dárek, co jsem mohla dostat :-)

Lenkita Lenny
profile-pic

Před e-bookem jsem cvičila 3x týdně. Tréninkový protokol mi pomohl poskládat si tréninky s kardiem a nezanedbávat ho. Zkusila jsem spoustu diet, které byly hodně přísné. Sice jsem na nich zhubla, ale dalo se to udržet maximálně dva měsíce a když jsem polevila, kila jsem měla ihned nahoře a ještě další navíc. E-book Hvězdné břicho mi nejvíce pomohl v jídle. Stravovací protokol od Katy je úžasný :) Není to žádná přísná dieta nastavená přesně v kolik, co mám jíst. Člověk se naučí přemýšlet o jídle a sestavovat si ho sám. Tento způsob stravování není dieta, ale zdravé stravování na celý život.:)

Michaela
profile-pic

Momentálně jsem 7 měsíců po druhém porodu. Začala jsem cvičit před dvěma měsíci HIIT tréninky doma (cvičení ob den 15min.). Stravu jsem neřešila. Jedla jsem hodně sladkého a téměř žádnou zeleninu. E-book a hlavně výzva mě nakopla, abych skončila s rafinovaným cukrem, což jsem měla v plánu už delší dobu. Zatím díky dodržování jídelníčku nemám ani chutě na sladké a zkouším nové recepty, hlavně na dezerty bez cukru. Ke cvičení HIITů jsem si přidala tréninky na břicho a musím říct, že úbytek 3 cm v pase hned po prvním týdnu jsem nečekala:-) Po druhém týdnu už jen 1 cm, ale tím jsem se dostala na míru před otěhotněním. I vizuálně to začíná vypadat na to, že cvičím. Už se těším na výsledek po celých 6ti týdnech.

Olga
profile-pic

Než jsem s programem začala, břicho jsem skoro vůbec necvičila a pokud ano, tak asi 1x za týden nějaké sklapovačky, zvedání nohou a nebo jsem se zavěsila za tyč. Stravovala jsem se zdravě, ale neřešila jsem množství jednotlivých makroživin. Ze začátku programu jsem byla ve stresu, ale pak to šlo samo a s režimem jsem se sžila. Množství bílkovinných potravin a ovoce, bych snědla normálně více, ale jinak skvělé. Cítila jsem se lehce. Cvičení mě hodně bavilo. Chvilku trvalo než jsem přišla na to, jak dělat správně některé cviky, ale myslím, že nakonec dobrý. Po programu mám o 3 Kg méně, o 3cm v pase méně a především výborný pocit, větší sílu, pevnější a zatažené bříško a celkově hezčí postavu. E-book bych jednoznačně doporučila! Už jsem o něm dokonce i před kamarádkami mluvila a říkaly, že si ho také koupí.

Eva Vitoušová
profile-pic

Než jsem si pořídila E-book, tak jsem se stravovala víceméně zdravě, nepočítala jsem však makra ani kalorie a tak jsem do sebe ládovala plno tuků a cukrů i když zdravých. V průběhu programu jsem se cítila naprosto skvěle, milovala jsem ten pocit, že něčeho mohu dosáhnout, jen musím vydržet. Strava mi vyhovovala dokonale a plno vzorových snídaní a svačin si dělám stále. S E-bookem jsem dosáhla, dle mého názoru obrovských výsledků pro mě samotnou, je to velký pokrok. Léta jsem se usilovně snažila vypracovat postavu a teprve nyní si mohu říci, že jsem šťastná a chci pokračovat dále. Velkou změnu jsem zaznamenala hlavně na mírách. 1.1 2018 Váha - 66kg, míry: Pas- 75 cm Boky- 88cm Hýždě - 99cm. 11.2 2018 Váha - 64,4 kg, míry: Pas - 71cm Boky - 86cm Hýždě - 97cm. Každému bych E-book určitě doporučila, mě toho mnoho naučil a hlavně mi pomohl!

Sabina Stenczelová
profile-pic

Už delší dobu pravidelně běhám canicross a sem tam nějaké posilování. Břicho byla vždycky nejvíce problémová partie. Teď jedu podle programu. Vůbec nemám problém tréninky splnit, protože to je nastavené a jasně dané. Zbožňuji ten program!!!

Anet
profile-pic

Před vstupem do programu HBZ6T jsem se stravovala převážně vegetariánsky, ale s velmi nízkým obsahem bílkovin - jak jsem zjistila na základě tvého jídelníčku a vysokým obsahem tuků a sacharidů. Cvičila jsem 1-2x týdně, ale nahodile podle toho, co zrovna přišlo - brusle, posilka, kolo atd. Ve stravování jsem jedla o hodně méně než v průběhu programu a pak jsem měla návaly chutí na sladké, takže byly dny, kdy jsem do sebe tlačila spoustu sladkostí. V průběhu programu jsem rozhodně neměla hlad, spíše naopak, měla jsem pocit, že jím víc, než bych měla a že to rozhodně není dieta. Velký problém byl natlačit do sebe tolik bílkovin, to bych bez proteinu asi nedala. Vyhovovala mi naprosto ta pravidelnost a režim - naplánovala jsem si cvičení a pak ho dodržovala i za cenu vstávání v 5 ráno. Přiznám se, že v průběhu jsem měla asi 5 dní úlety bez diety, ale pak jsem se vždy zase vrátila - za normálních okolností bych to vzdala s výčitkami, že jsem to nevydržela, ale tvé maily, videa atd. mě motivovaly. Cvičení mi kupodivu přišlo fajn a měla jsem po něm vždy skvělý pocit, i když nejsem od přírody sportovec. Nyní mám dole 2kg, břicho sice není moc vyrýsované, ale jsem po 2 dětech a mám asi trochu rozestup břišních svalů, takže jsem zkracovačky apod. vynechávala a nahrazovala jinými cviky. Každopádně považuji za velký úspěch, že už nevypadám jako těhotná, a i když nemám six pack, jsem spokojená. Za největší úspěch ale považuji to, že jsem vydržela celých 6 týdnů a naučila jsem se o jídle i cvičení jinak přemýšlet. Zároveň mám pocit, že jsi mě naučila přistupovat ke stravování i cvičení udržitelně, tzn. ne ve stylu teď držím dietu, ale že tohle je můj standard a takhle mi to vyhovuje. Plánuju určitě pokračovat i nadále. E-book bych rozhodně doporučila každému, kdo o něm uvažuje.

Lenka Jantačová
profile-pic

Milá Kačenko, z e-booku "Hvězdné břicho za 6 týdnů" jsem nadšená. V pondělí jsem začala třetí týden a už vidím první výsledky, jak na váze, tak na centimetrech. Jsem nadšená jak ze stravovacího, tak i tréninkového plánu. Moc mě to baví, nic mi nechybí, jen večer mě občas trochu trápí hlad, ale je to jasné, protože předtím jsem jedla hodně, dalo by se říci nekontrolovaně. Líbí se mi, že jídelníček je v rámci týdne a to mi moc vyhovuje. Některý den si můžu dopřát více, jiný méně a to je pro mě jako ušité na míru. Když si stále dokola čtu tvůj e-book tak vidím, kolik času a energie jsi do toho musela vložit. Až skončím 6 týden, tak budu určitě pokračovat dál, protože tento režim mi moc vyhovuje a jsem velmi spokojená. Děkuji a moc si vážím tvých zkušeností, které předáváš dál a jsi pro mě obrovskou inspirací a motivací.

Božena Krejsová

Máte ještě otázky?

Obsahuje stravovací protokol přesný rozpis jídel den po dni na celých 6 týdnů?

Není jídelníček podle e-booku příliš finančně nároční? Budu potřebovat nějaké speciální potraviny, či doplňky?

Co když nechci hubnout, ale pouze si vypracovat břišní svaly?

V jaké podobě je tedy jídelníček sestavený?

Je program Hvězdné břicho za 6 týdnů vhodný jen pro vyrýsování, tedy shození posledních kil, anebo i pro ženy s nadváhou?


Kateřina Blažčíková

Kateřina Blažčíková je nadšená sportovkyně, výživová poradkyně a také IFBB bikini fitness závodnice. Její vášeň ke sportu a zdravému životnímu stylu se stala zároveň i jejím posláním. O své nabyté zkušenosti, poznatky a know-how se každý den dělí s lidmi na sociálních sítích, píše pravidelně blogy, natáčí videa a pomáhá tak druhým na cestě k vytouženým výsledkům. Náplní její práce je především komunikace s klientkami, kterým na míru připravuje stravovací a tréninkové plány a nabízí i psychickou podporu a koučink. Pod jejími křídly prošlo už více jak tři sta spokojených dívek a žen, které si kromě osvojení správných stravovacích návyků a strategií mnohdy vybudovaly i zdravou sebeúctu a přátelský postoj k sobě sama. Katy je skvělý průvodce a fitness kouč pro všechny, kteří tápou v oblasti výživy a sportu a hledají pomocnou ruku v podobě profesionála a zároveň kamarádky.

Petr Gono

Petr Gono je fitness trenér z Plzně s hlubšími znalostmi fyzioterapie, které ve své praxi uplatňuje. Díky svým četným zraněním z mládí se musel vzdát svého sportovního snu a tuto nepřízeň nakonec obrátil v poslání pomáhat druhým. Petr se zcela odlišuje od jiných trenérů tím, že klade na první místo zdraví a své klienty tak provádí kvalitními tréninky s důrazem na správné provedení cviků, vyrovnání dysbalancí a udržitelné výsledky. Za svou devítiletou praxi nasbíral cenné poznatky a při své každodenní práci se svými klienty pochopil metody a zákonitosti, pro něž je hojně vyhledáván i vrcholovými sportovci. Petr je sázka na kvalitu a odborný dohled při cvičení, který vede k nejen k viditelným a vytouženým změnám, ale hlavně k silnému a zdravému tělu bez kompromisů.