Hvězdné břicho za 6 týdnů

Naučte se principy efektivního tréninku břicha, který přináší viditelné výsledky v nejkratším čase.

Vybudujte si sexy břišní svaly a jako bonus získejte větší sílu celého těla a zdravou páteř.

Nastartujte spalování tuků a vyrýsujte bříško k dokonalosti se zábavným a chutným jídelníčkem.

Opusťte restriktivní diety a začarovaný kruh hladovění a přejídání.

Získejte zdravý vztah k jídlu a naučte se stravovat tak, abyste si výsledky udrželi dlouhodobě.

Tréninkový a stravovací protokol pro ženy


Budujte a současně rýsujte břišní svaly

Efektivní tréninky

Pokud se o vybudování břišních svalů už nějakou dobu snažíte a pořád nevidíte ty výsledky, které by vašemu nasazení odpovídaly, pravděpodobně cvičíte břišní svalstvo špatně jako 90% lidí.
Cviky a tréninky sestavené v tomto e-booku se opírají o teorii i ověřenou praxi z oblasti fyzioterapie. Jsou naprosto unikátní a jinde je nenajdete.

Uvedení do praxe

Naučte se správné dýchání, práci s nitrobřišním napětím, aktivaci vnitřních břišních svalů a zapojte tak břicho a trup zcela novým způsobem. Už za několik týdnů zaznamenáte takové výsledky, jaké vám stovky opakování zkracovaček a sklapovaček ani za rok nepřinesly. Nepotřebujete si k tomu platit vlastního trenéra.

Zdravá páteř a větší síla jako bonus

Jako bonus zlepšíte stabilitu páteře a vyrovnáte její možné dysbalance, zlepšíte si techniku základních cviků jako je třeba dřep a mrtvý tah a zároveň automaticky na těchto cvicích zvládnete větší zátěž. Všechno se vším souvisí a pokud jde o trup, platí to 10 násobně!


Stravovací plán pro spalování tuků

Přestaňte se trápit hladověním, nízkokalorickými dietami a točit se v začarovaném kruhu deprivace, jo-jo efektu a záchvatů přejídání. Nastartujete metabolismus a projezte se k sexy břichu s trvale udržitelným a zábavným jídelníčkem. Je možné jíst to, co vám chutná, cítit se skvěle a zároveň spalovat tuky!
V tomto e-booku se naučíte jak.

Ověřeno!

Stravovací protokol je stejně jako trénink unikátní a jinde se s ním nesetkáte. Až do teď nebyl nikdy zveřejněn.
Byl postavený na zkušenostech s více jak 300 klientkami Fitness programů a mými vlastními ze 3 příprav na soutěže v bikini fitness. Nemusíte s ním počítat kalorie ani živiny a dokážete se tímto stravovacím systémem řídit měsíce i roky bez toho, aby vás přestal bavit nebo fungovat.

Hvězdné břicho za 6 týdnů

Tréninkový protokol

 • Náročnost: Od začátečnic až po vysoce pokročilé
 • Potřebné vybavení: swiss bal (velký míč), bosu, overball (je možné cvičit i bez tohoto vybavení, není nutné navštěvovat fitness centrum)

Stravovací protokol

 • Preference ve stravování: Verze pro vegetariánky, veganky i všežravky :-)
 • Potřebné vybavení: kuchyňská váha

Co e-book obsahuje

 • O autorech
 • Objasnění důležitosti tréninku středu ze zdravotního hlediska, uvedení nejčastějších problémů a chyb
 • Vysvětlení efektivních principů tréninku břicha pro skutečně viditelné výsledky v nejkratším čase
 • Návod pro správné sledování pokroku
 • Tréninkový plán na min. 6 týdnů (je možné v něm pokračovat dlouhodobě) rozdělený do 3 fází a 9 rozdílných tréninků
 • 28 cviků včetně popisu pracujících svalů a návodu na provedení + upozornění na nejčastější chyby
 • Videa s ukázkou techniky všech cviků prováděná Kateřinou Blažčikovou a komentovaná Petrem Gono
 • Stravovací plán na 6 týdnů sestavený podle přehledného tabulkového systému, kde nemusíte počítat živiny ani kalorie
 • 28 minutové instruktážní video ke stravovacímu plánu
 • Kompletní seznam potravin
 • Vysvětlení základních zásad správného jídelníčku pro spalování tuků a doporučení ke stravovacímu plánu
 • Vzorový jídelníček tří dnů s pestrými a chutnými jídly včetně jejich fotografií

Nahlédněte do e-booku...

Příběhy & Výsledky

Ahoj Katy, nejprve bych Ti chtěla moc poděkovat za e-book Hvězdné břicho za 6 týdnů, pořídila jsem si ho hned, jak jsi ho vyslala do světa, a je opravdu skvělý! :)

Děkuji Ti také za všechno, co děláš, ať už jsou to články na blogu, nebo videa na youtubku. Jsi nejen pro mě opravdu velkou motivací, dělej to dál prosím. Jsi opravdu šikovná, moc ráda koukám na tvá videa, máš spoustu znalostí a my holky jsme ti vděčny za to, že se o ně s námi dělíš.:))

Zaujala mě Tvá nabídka 4 týdenního fitness programu pro 3 vybrané holky s nejlepšími fotkami progresu. Zasílám proto své fotky, třeba budu mít štěstí. Ještě jednou - Děkuji! Dia

Ahoj Katty, moje zachránkyně,Tak mám za sebou 6 týdnů s Tvým e-bookem Hvězdné břicho. Věřila jsem tomu, že tohle bude konečně to, co mi pomůže... že mě to vytáhne z mé roční stagnace i přes pravidelné cvičení a hlídání jídla... ale že to bude taková bomba, to mě teda ani ve snu nenapadlo. Za pouhých 6 týdnů se stalo něco, co jsem si přála celý rok a nedařilo se mi to. Nejen, že mám břicho, které už vypadá, že na sobě usilovně makám, nejen že mám pestrý jídelníček s neomezenými možnostmi, ale hlavně jsem šťastná! Konečně mě příprava jídel baví a cvičení ještě víc.

Pojďme tedy přejít k číslům: pas se mi zúžil o 6 cm, boky o 8 cm a stehna o 3,5 cm. Na váze mi nezáleží, ale taky šla dolů o 4,1 kg. Lepší výsledky jsem si nemohla ani přát!

Katty, moc ti děkuju za správné nasměrování, za přemíru motivace, kterou nám dáváš. Neměníš jen naše postavy, ale i naše životy... Jsi skvělá, jsi tu pro nás, děkuji!

Ahoj Káťo,
hned z kraje musím napsat, že jsem do toho šla jen s tím, že to prostě zkusím. Už hlavně proto, že máš tak skvěle vymyšlený jídelní plán...ten mě opravdu nadchnul.

Hned ten den, co jsem e-book přečetla jsem si vytiskla na papíry tabulku s jídlem a nalepila na ledničku. Je to hra co mě bavila! Začala jsem v pravý čas.

Začínala jsem v té době ztrácet motivaci a celkově jsem se pořád nemohla něčeho chytit...a tak taky vypadala moje postava. Teď už je to ale díky tvému e-booku jiné a za to ti chci poděkovat. Všechno mě moc bavilo a váha za těch 6 týdnů je – 6 kg a v pase mám o 8 cm méne. Za mě super výkon a pokračuji dále. Přeji hezký den. Míša

956

Tolik fitness nadšenkyň se stravuje a cvičí podle mého e-booku.

14 DENNÍ GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ


Pokud po obdržení e-booku a jeho minimálně 3 denním dodržování zjistíte, že vám startovací nebo tréninkový systém nevyhovuje, napište mi, co přesně vám nesedí nebo s čím máte problém. Poradím vám, jak stravu či cvičení uzpůsobit.

Pokud i přesto budete nadále nespokojená, můžete zažádat o vrácení peněz. Obratem vám pošlu částku v plné výši zpět.

Prolistuj si ohlasy holek, které e-book už mají.

profile-pic

Milá Kačenko, z "Hvězdného břicha" jsem nadšená. V pondělí jsem začala třetí týden a už vidím první výsledky, jak na váze, tak na centimetrech. Jsem nadšená, jak ze stravovacího plánu, tak z tréninku. Moc mne to baví, nic mi nechybí, jen trošku mne večer trapí hlad, ale je to jasné, protože před tím, jsem jedla hodně, nekontrolovatelně. Líbí se mi, že jídelíček je v rámci týdne, to mi moc vyhovuje. Některý den si můžu dopřát více, jiný méně a to je pro mně jako ušité na míru. Když si stále dokola čtu tvůj ebook, vidím, kolik času a energie si do toho musela vložit. Až skončím 6 týdnů, určitě dál budu pokračovat, protože tento režim mi moc vyhovuje a jsem velmi spokojená. Děkuji a moc si vážím tvých zkušeností, co předáváš dál a si pro mne obrovskou inspirací a motivací.

Božena Krejsová
profile-pic

ahojky Katty,
opravdu me prekvapilo, jak skvele se da podle tve tabulky stravovat, prvni dny jsem lehce tapala, ale ted uz si s tim vylozene hraju a bavi me to, a vim, ze budu schopna pokracovat. taky sem si uvedomila, ze jsem jedla hrozne malo zeleniny a lustenin, ale i bilkovin, proste sem se spatne stravovala a vubec to nechapala u mne je brisko problematicka partie, drzi se mi na nem tuk nejdele, takze samozrejme jako prvni mi sly dolu prsa, ale vsimla jsem si, ze i boky ze zmensily, zatim jsem se nepremerovala, necham si to az nakonec, ale dulezite je, ze i citim pevnejsi bricho, cviky jsou fakt super, u nekteryych sem se klepala jak ratlik a taky me zaclo bavit diky tobe behani a posilovani jeste vic, ted jsem ve fitku cca 5x tydne po dokonceni programu budu rozhodne pokracovat dokud nebudu spokojena a potom si nejspise necham poradit, jak navysit prijmy a udrzovat se

Simona Krausova
profile-pic

Milá Katko, jedu podle Tvého e-booku 2 týdny, tj. jela jsem dvakrát 1. fázi - seč nejsem začátečník, ale chtěla jsem cvičit technicky správně. Cviky jsou super popsány, okomentovány - díky Petře. Nedržím se standardního stravovacího plánu, protože nehubnu a držím se tabulky, jež jsi pro mě vytvořila - držím se jí, co do hodnoty kalorií, protože preferuji trošku jiný poměr makroživin (to je samozřejmě moje volba), cvičím 4-5 týdně v tělocvičně (silově, ale i "dynamicky"), nejela jsem ani kardiio a výsledky nejsou náhoda- máš na nich podíl. Musím podotýkat, že mám fajn postavu a tak úbytky se hůře vytváří za 14 dní mám v nejužším místě v pase - 1 cm, na krásných 62 cm a v nejširším místě pasu o 2 cm méně na 72 cm. On každý trénink se zdá na pohled jednoduchý, ale vyžaduje velkou koncentraci a tak i vidím, že se mi zapotí tričko v oblasti pasu (podotýká, že se obecně příliš nepotím). Takže za mě výborná práce a dám vědět po celkovém odcvičení. S díky a vděčností.

Noemi Kovářová
profile-pic

Ahoj Katty, blížím se ke konci 3 týdnu tvého e-booku Hvězdné břicho za 6 týdnů. I když zatím nevím na sobě velké výsledky, přesto jsem moc spokojená. Jsem šťastná, že u mě skončili záchvaty s přejídání a pleskání sladkostí. Líbí se mi, že mě nikdo nenutí kdy a co mám přesně jíst, s jídlem si teď hraju a mám to jako hru...což mě neskutečně začalo bavit. Jedno vím už teď jistě, je mi jedno kdy skončím výzvu, protože takhle se chci stravovat už do konce života a vím že to dokážu, protože si každý den dávám pěkně do nosu :-D . Chci Ti moc poděkovat, že nám ženským takhle pomáháš otevřít oči. Děkuju Ti a přeju Ti, aby jsi byla v životě moc šťastná, protože si to moc zasloužíš.

Hanča Vondrášková
profile-pic

Ahoj Katy, rozhodně nejlepší rozhodnutí jaké jsem udělala. Měla jsem měsíc před tebou koupený jiný jídelníček kde jsem měla přesně rozepsané kdy má kolik čeho sníst a nevěděla jsem co můžu za co zaměnit a jedla sladkou snídani když jsem na ní neměla chuť. Tvůj jídelníček je pestrý, variabilní a účinný. Bohužel jsem se na začátku nezměřila, ale mám udělané fotky před a už se moc těším na fotky po. Jinak na sobě změny už teď pozoruji a řeklo mi to i mé okolí. Takže vážně děkuji. Těším se na pokračování a ráda se pak podělím o výsledky. :-)

Iveta Císařová
profile-pic

Ahoj Katty, jsem ve 3. týdnu Hvězdného břicha. Prozatím se neměřím ani nefotím, ale oblékla jsem kalhoty, které jsem měla ve skříni již pár let, takže úbytky určitě jsou! Velkou radost mi udělal ukázkový stravovací protokol, mám tak hodně pestrou stravu včetně luštěnin, které jsem tak zastoupené v jídle předtím neměla, umožňuje velkou a zdravou kombinaci jídel, ochutnala jsem recepty s delikátním tofu a jsou velice chutné. I kdyby moje břicho nebylo za 6 týdnů hvězdným břichem, nebude mi to vadit, důležité je pro mne pocit, že pravidelně cvičím, správně jím a ještě si při tom pochutnám. Jsem ráda, že jsem si e-book objednala!

Dada Stychová
profile-pic

Ahoj Katty, 3 týdny Hvězdného břicha za mnou a já jsem nadšená! Celkem mám dole 5cm!!! přes boky, 2 cm přes pas a 2 cm na stehnu. To jsem myslela, že na mě už nic nefunguje. Jídlo beru v tvé tabulce jako hru, baví mě jídla skládat. Hlavně můžu pokrmy i na poslední chvíli měnit kdekoliv a jakkoli podle chuti. Já, největší odpůrce tofu, jsem si ho díky tvým receptům tak oblíbila, že ho jím každý den na sladko i slano. Jsem šťastná, že jsem se rozhodla pro tuhle výzvu i takhle přes léto a různé překážky jako zavřené fitko nebo dovolená, ale o to víc jsem šťastná, že to dávám a v srpnu už budu mít opravdu břicho jako hvězda! Každý den si na tebe při tréninku nebo chystání jídla vzpomenu a jsem ti nesmírně vděčná, že tohle pro nás děláš.

Alžběta Obšilová
profile-pic

Katty, moc tě touto cestou poprvé zdravím :-)
Znám tvá videa již více než rok, vždy to pro mě byla skvělá inspirace, ale opravdu a pravidelně jsem tě začala sledovat asi od srpna 2016. Několikrát jsem prošla tvá videa, kde jsi "mapovala" svou soutěžní přípravu a poprvé v životě mi začala "svítat naděje", že jsem možná našla někoho, komu bych mohla důvěřovat na své cestě. Mám za sebou bohužel jen špatné zkušenosti z hlediska nepochopení základních problémů, které dívky/ženy mají se svou postavou a právě z těchto "jáder půdlů" pak vznikají zběsilé kolotoče záchvatovitých přejídání - anorexie - bulimie.. nevím, zda-li smůlu na neurotické "výživové poradce", fitness trenéry bez schopnosti odhadnout výkonost toho, koho trénují nebo na psycholožky, které do tebe chtějí cpát antidepresiva, mám jen já. Přitom jediné, co každá chceme je, abychom byly spokojeny ve svých kalhotech a nemusely si zakrývat rukou břicho, když sedíme.. a na to jsi mi dala recept - "kontinuálnost a vyváženost". Začala jsem již cca 2 měsíce zpětně dodržovat jídelní a tréningový plán "na zkoušku", který jsem si sestavila na základě tvých videí, článků a dalších informací z knih a pak jsem si "napsala Ježíškovi" o tvou knihu "Hvězdné břicho za 6 týdnů" a již od první chvíle, kdy jsem ji otevřela, jsem věděla, že jsem právě doplnila poslední střípky mozaiky, které jsem na své cestě potřebovala. Ta kniha je stručná, výstižná a moc milá :-) Obsahuje vše, co holky potřebují, i když nemají s tvým systémem žádnou zkušennost. Já sama si počítám makra, protože mi to tak nejlépe vyhovuje, ale líbí se mi, jaký jsi zvolila klíč pro ty, které "nemakrují" a to hlavně pro to, že je to návod, jak správně jíst v normálním životě a nevnímat to jako "dietu", což je i jeden z mých hlavních cílů. Co se týká cvičení, systém mi vyhovuje, protože se v něm projevuje stejná vyváženost jako v jídle a nemám potřebu se vždy zničit hned první dva dny tréningu, protože mám jasnou představu o tom, co mě čeká další dny, jak dlouho to bude trvat a jaký má systém celkově smysl. Já v tvé knize nevidím návod na to jak mít krásné bříško, vidím v něm návod na to, jak žít zdravě, bez extrémů a s radostí, jak si vážit sama sebe, jak být na sebe pyšná a mít se zase ráda. A za to ti moc děkuju, tohle je totiž ten největší dárek, co jsem mohla dostat :-)

Lenkita Lenny
Souhrn

Název e-booku:

E-book Hvězdné břicho za 6 týdnů

Formát:

PDF + externí instruktážní videa na Youtube

Počet stran a videí:

44 stran + 29 videí

Délka programu:

min. 6 týdnů

Cena:

1290 Kč

Cena trénink. protokolu:

590 Kč

Garance vrácení peněz:

do 14 dnů po zaplacení e-booku

Upozornění:

Tento e-book není vhodný pro ty, kteří čekají zázraky bez práce a nejsou ochotní na sobě pracovat a být disciplinovaní. Instrukce v tomto e-booku vás krok po kroku dovedou k vytouženým výsledkům, ale jen za předpokladu, že se jimi budete důsledně řídit.

Prolistuj si ohlasy holek, které e-book už mají.

profile-pic

Ahoj Katty, blížím se ke konci 3 týdnu tvého e-booku Hvězdné břicho za 6 týdnů. I když zatím nevím na sobě velké výsledky, přesto jsem moc spokojená. Jsem šťastná, že u mě skončili záchvaty s přejídání a pleskání sladkostí. Líbí se mi, že mě nikdo nenutí kdy a co mám přesně jíst, s jídlem si teď hraju a mám to jako hru...což mě neskutečně začalo bavit. Jedno vím už teď jistě, je mi jedno kdy skončím výzvu, protože takhle se chci stravovat už do konce života a vím že to dokážu, protože si každý den dávám pěkně do nosu :-D . Chci Ti moc poděkovat, že nám ženským takhle pomáháš otevřít oči. Děkuju Ti a přeju Ti, aby jsi byla v životě moc šťastná, protože si to moc zasloužíš.

Hanča Vondrášková
profile-pic

Katty, moc tě touto cestou poprvé zdravím :-)
Znám tvá videa již více než rok, vždy to pro mě byla skvělá inspirace, ale opravdu a pravidelně jsem tě začala sledovat asi od srpna 2016. Několikrát jsem prošla tvá videa, kde jsi "mapovala" svou soutěžní přípravu a poprvé v životě mi začala "svítat naděje", že jsem možná našla někoho, komu bych mohla důvěřovat na své cestě. Mám za sebou bohužel jen špatné zkušenosti z hlediska nepochopení základních problémů, které dívky/ženy mají se svou postavou a právě z těchto "jáder půdlů" pak vznikají zběsilé kolotoče záchvatovitých přejídání - anorexie - bulimie.. nevím, zda-li smůlu na neurotické "výživové poradce", fitness trenéry bez schopnosti odhadnout výkonost toho, koho trénují nebo na psycholožky, které do tebe chtějí cpát antidepresiva, mám jen já. Přitom jediné, co každá chceme je, abychom byly spokojeny ve svých kalhotech a nemusely si zakrývat rukou břicho, když sedíme.. a na to jsi mi dala recept - "kontinuálnost a vyváženost". Začala jsem již cca 2 měsíce zpětně dodržovat jídelní a tréningový plán "na zkoušku", který jsem si sestavila na základě tvých videí, článků a dalších informací z knih a pak jsem si "napsala Ježíškovi" o tvou knihu "Hvězdné břicho za 6 týdnů" a již od první chvíle, kdy jsem ji otevřela, jsem věděla, že jsem právě doplnila poslední střípky mozaiky, které jsem na své cestě potřebovala. Ta kniha je stručná, výstižná a moc milá :-) Obsahuje vše, co holky potřebují, i když nemají s tvým systémem žádnou zkušennost. Já sama si počítám makra, protože mi to tak nejlépe vyhovuje, ale líbí se mi, jaký jsi zvolila klíč pro ty, které "nemakrují" a to hlavně pro to, že je to návod, jak správně jíst v normálním životě a nevnímat to jako "dietu", což je i jeden z mých hlavních cílů. Co se týká cvičení, systém mi vyhovuje, protože se v něm projevuje stejná vyváženost jako v jídle a nemám potřebu se vždy zničit hned první dva dny tréningu, protože mám jasnou představu o tom, co mě čeká další dny, jak dlouho to bude trvat a jaký má systém celkově smysl. Já v tvé knize nevidím návod na to jak mít krásné bříško, vidím v něm návod na to, jak žít zdravě, bez extrémů a s radostí, jak si vážit sama sebe, jak být na sebe pyšná a mít se zase ráda. A za to ti moc děkuju, tohle je totiž ten největší dárek, co jsem mohla dostat :-)

Lenkita Lenny
profile-pic

Ahoj Katy, rozhodně nejlepší rozhodnutí jaké jsem udělala. Měla jsem měsíc před tebou koupený jiný jídelníček kde jsem měla přesně rozepsané kdy má kolik čeho sníst a nevěděla jsem co můžu za co zaměnit a jedla sladkou snídani když jsem na ní neměla chuť. Tvůj jídelníček je pestrý, variabilní a účinný. Bohužel jsem se na začátku nezměřila, ale mám udělané fotky před a už se moc těším na fotky po. Jinak na sobě změny už teď pozoruji a řeklo mi to i mé okolí. Takže vážně děkuji. Těším se na pokračování a ráda se pak podělím o výsledky. :-)

Iveta Císařová
profile-pic

Milá Kačenko, z "Hvězdného břicha" jsem nadšená. V pondělí jsem začala třetí týden a už vidím první výsledky, jak na váze, tak na centimetrech. Jsem nadšená, jak ze stravovacího plánu, tak z tréninku. Moc mne to baví, nic mi nechybí, jen trošku mne večer trapí hlad, ale je to jasné, protože před tím, jsem jedla hodně, nekontrolovatelně. Líbí se mi, že jídelíček je v rámci týdne, to mi moc vyhovuje. Některý den si můžu dopřát více, jiný méně a to je pro mně jako ušité na míru. Když si stále dokola čtu tvůj ebook, vidím, kolik času a energie si do toho musela vložit. Až skončím 6 týdnů, určitě dál budu pokračovat, protože tento režim mi moc vyhovuje a jsem velmi spokojená. Děkuji a moc si vážím tvých zkušeností, co předáváš dál a si pro mne obrovskou inspirací a motivací.

Božena Krejsová
profile-pic

Ahoj Katty, 3 týdny Hvězdného břicha za mnou a já jsem nadšená! Celkem mám dole 5cm!!! přes boky, 2 cm přes pas a 2 cm na stehnu. To jsem myslela, že na mě už nic nefunguje. Jídlo beru v tvé tabulce jako hru, baví mě jídla skládat. Hlavně můžu pokrmy i na poslední chvíli měnit kdekoliv a jakkoli podle chuti. Já, největší odpůrce tofu, jsem si ho díky tvým receptům tak oblíbila, že ho jím každý den na sladko i slano. Jsem šťastná, že jsem se rozhodla pro tuhle výzvu i takhle přes léto a různé překážky jako zavřené fitko nebo dovolená, ale o to víc jsem šťastná, že to dávám a v srpnu už budu mít opravdu břicho jako hvězda! Každý den si na tebe při tréninku nebo chystání jídla vzpomenu a jsem ti nesmírně vděčná, že tohle pro nás děláš.

Alžběta Obšilová
profile-pic

Ahoj Katty, jsem ve 3. týdnu Hvězdného břicha. Prozatím se neměřím ani nefotím, ale oblékla jsem kalhoty, které jsem měla ve skříni již pár let, takže úbytky určitě jsou! Velkou radost mi udělal ukázkový stravovací protokol, mám tak hodně pestrou stravu včetně luštěnin, které jsem tak zastoupené v jídle předtím neměla, umožňuje velkou a zdravou kombinaci jídel, ochutnala jsem recepty s delikátním tofu a jsou velice chutné. I kdyby moje břicho nebylo za 6 týdnů hvězdným břichem, nebude mi to vadit, důležité je pro mne pocit, že pravidelně cvičím, správně jím a ještě si při tom pochutnám. Jsem ráda, že jsem si e-book objednala!

Dada Stychová
profile-pic

ahojky Katty,
opravdu me prekvapilo, jak skvele se da podle tve tabulky stravovat, prvni dny jsem lehce tapala, ale ted uz si s tim vylozene hraju a bavi me to, a vim, ze budu schopna pokracovat. taky sem si uvedomila, ze jsem jedla hrozne malo zeleniny a lustenin, ale i bilkovin, proste sem se spatne stravovala a vubec to nechapala u mne je brisko problematicka partie, drzi se mi na nem tuk nejdele, takze samozrejme jako prvni mi sly dolu prsa, ale vsimla jsem si, ze i boky ze zmensily, zatim jsem se nepremerovala, necham si to az nakonec, ale dulezite je, ze i citim pevnejsi bricho, cviky jsou fakt super, u nekteryych sem se klepala jak ratlik a taky me zaclo bavit diky tobe behani a posilovani jeste vic, ted jsem ve fitku cca 5x tydne po dokonceni programu budu rozhodne pokracovat dokud nebudu spokojena a potom si nejspise necham poradit, jak navysit prijmy a udrzovat se

Simona Krausova
profile-pic

Milá Katko, jedu podle Tvého e-booku 2 týdny, tj. jela jsem dvakrát 1. fázi - seč nejsem začátečník, ale chtěla jsem cvičit technicky správně. Cviky jsou super popsány, okomentovány - díky Petře. Nedržím se standardního stravovacího plánu, protože nehubnu a držím se tabulky, jež jsi pro mě vytvořila - držím se jí, co do hodnoty kalorií, protože preferuji trošku jiný poměr makroživin (to je samozřejmě moje volba), cvičím 4-5 týdně v tělocvičně (silově, ale i "dynamicky"), nejela jsem ani kardiio a výsledky nejsou náhoda- máš na nich podíl. Musím podotýkat, že mám fajn postavu a tak úbytky se hůře vytváří za 14 dní mám v nejužším místě v pase - 1 cm, na krásných 62 cm a v nejširším místě pasu o 2 cm méně na 72 cm. On každý trénink se zdá na pohled jednoduchý, ale vyžaduje velkou koncentraci a tak i vidím, že se mi zapotí tričko v oblasti pasu (podotýká, že se obecně příliš nepotím). Takže za mě výborná práce a dám vědět po celkovém odcvičení. S díky a vděčností.

Noemi Kovářová

Máte ještě otázky?

Obsahuje stravovací protokol přesný rozpis jídel den po dni na celých 6 týdnů?

Není jídelníček podle e-booku příliš finančně nároční? Budu potřebovat nějaké speciální potraviny, či doplňky?

Co když nechci hubnout, ale pouze si vypracovat břišní svaly?

V jaké podobě je tedy jídelníček sestavený?

Je program Hvězdné břicho za 6 týdnů vhodný jen pro vyrýsování, tedy shození posledních kil, anebo i pro ženy s nadváhou?


Kateřina Blažčíková

Kateřina Blažčíková je nadšená sportovkyně, výživová poradkyně a také IFBB bikini fitness závodnice. Její vášeň ke sportu a zdravému životnímu stylu se stala zároveň i jejím posláním. O své nabyté zkušenosti, poznatky a know-how se každý den dělí s lidmi na sociálních sítích, píše pravidelně blogy, natáčí videa a pomáhá tak druhým na cestě k vytouženým výsledkům. Náplní její práce je především komunikace s klientkami, kterým na míru připravuje stravovací a tréninkové plány a nabízí i psychickou podporu a koučink. Pod jejími křídly prošlo už více jak tři sta spokojených dívek a žen, které si kromě osvojení správných stravovacích návyků a strategií mnohdy vybudovaly i zdravou sebeúctu a přátelský postoj k sobě sama. Katy je skvělý průvodce a fitness kouč pro všechny, kteří tápou v oblasti výživy a sportu a hledají pomocnou ruku v podobě profesionála a zároveň kamarádky.

Petr Gono

Petr Gono je fitness trenér z Plzně s hlubšími znalostmi fyzioterapie, které ve své praxi uplatňuje. Díky svým četným zraněním z mládí se musel vzdát svého sportovního snu a tuto nepřízeň nakonec obrátil v poslání pomáhat druhým. Petr se zcela odlišuje od jiných trenérů tím, že klade na první místo zdraví a své klienty tak provádí kvalitními tréninky s důrazem na správné provedení cviků, vyrovnání dysbalancí a udržitelné výsledky. Za svou devítiletou praxi nasbíral cenné poznatky a při své každodenní práci se svými klienty pochopil metody a zákonitosti, pro něž je hojně vyhledáván i vrcholovými sportovci. Petr je sázka na kvalitu a odborný dohled při cvičení, který vede k nejen k viditelným a vytouženým změnám, ale hlavně k silnému a zdravému tělu bez kompromisů.