Hvězdné břicho za 6 týdnů

Naučte se principy efektivního tréninku břicha, který přináší viditelné výsledky v nejkratším čase.

Vybudujte si sexy břišní svaly a jako bonus získejte větší sílu celého těla a zdravou páteř.

Nastartujte spalování tuků a vyrýsujte bříško k dokonalosti se zábavným a chutným jídelníčkem.

Opusťte restriktivní diety a začarovaný kruh hladovění a přejídání.

Získejte zdravý vztah k jídlu a naučte se stravovat tak, abyste si výsledky udrželi dlouhodobě.

Tréninkový a stravovací protokol pro ženy


Budujte a současně rýsujte břišní svaly

Efektivní tréninky

Pokud se o vybudování břišních svalů už nějakou dobu snažíte a pořád nevidíte ty výsledky, které by vašemu nasazení odpovídaly, pravděpodobně cvičíte břišní svalstvo špatně jako 90% lidí.
Cviky a tréninky sestavené v tomto e-booku se opírají o teorii i ověřenou praxi z oblasti fyzioterapie. Jsou naprosto unikátní a jinde je nenajdete.

Uvedení do praxe

Naučte se správné dýchání, práci s nitrobřišním napětím, aktivaci vnitřních břišních svalů a zapojte tak břicho a trup zcela novým způsobem. Už za několik týdnů zaznamenáte takové výsledky, jaké vám stovky opakování zkracovaček a sklapovaček ani za rok nepřinesly. Nepotřebujete si k tomu platit vlastního trenéra.

Zdravá páteř a větší síla jako bonus

Jako bonus zlepšíte stabilitu páteře a vyrovnáte její možné dysbalance, zlepšíte si techniku základních cviků jako je třeba dřep a mrtvý tah a zároveň automaticky na těchto cvicích zvládnete větší zátěž. Všechno se vším souvisí a pokud jde o trup, platí to 10 násobně!


Stravovací plán pro spalování tuků

Přestaňte se trápit hladověním, nízkokalorickými dietami a točit se v začarovaném kruhu deprivace, jo-jo efektu a záchvatů přejídání. Nastartujete metabolismus a projezte se k sexy břichu s trvale udržitelným a zábavným jídelníčkem. Je možné jíst to, co vám chutná, cítit se skvěle a zároveň spalovat tuky!
V tomto e-booku se naučíte jak.

Ověřeno!

Stravovací protokol je stejně jako trénink unikátní a jinde se s ním nesetkáte. Až do teď nebyl nikdy zveřejněn.
Byl postavený na zkušenostech s více jak 300 klientkami Fitness programů a mými vlastními ze 3 příprav na soutěže v bikini fitness. Nemusíte s ním počítat kalorie ani živiny a dokážete se tímto stravovacím systémem řídit měsíce i roky bez toho, aby vás přestal bavit nebo fungovat.

Hvězdné břicho za 6 týdnů

Tréninkový protokol

 • Náročnost: Od začátečnic až po vysoce pokročilé
 • Potřebné vybavení: swiss bal (velký míč), bosu, overball (je možné cvičit i bez tohoto vybavení, není nutné navštěvovat fitness centrum)

Stravovací protokol

 • Preference ve stravování: Verze pro vegetariánky, veganky i všežravky :-)
 • Potřebné vybavení: kuchyňská váha

Co e-book obsahuje

 • O autorech
 • Objasnění důležitosti tréninku středu ze zdravotního hlediska, uvedení nejčastějších problémů a chyb
 • Vysvětlení efektivních principů tréninku břicha pro skutečně viditelné výsledky v nejkratším čase
 • Návod pro správné sledování pokroku
 • Tréninkový plán na min. 6 týdnů (je možné v něm pokračovat dlouhodobě) rozdělený do 3 fází a 9 rozdílných tréninků
 • 28 cviků včetně popisu pracujících svalů a návodu na provedení + upozornění na nejčastější chyby
 • Videa s ukázkou techniky všech cviků prováděná Kateřinou Blažčikovou a komentovaná Petrem Gono
 • Stravovací plán na 6 týdnů sestavený podle přehledného tabulkového systému, kde nemusíte počítat živiny ani kalorie
 • 28 minutové instruktážní video ke stravovacímu plánu
 • Kompletní seznam potravin
 • Vysvětlení základních zásad správného jídelníčku pro spalování tuků a doporučení ke stravovacímu plánu
 • Vzorový jídelníček tří dnů s pestrými a chutnými jídly včetně jejich fotografií

Nahlédněte do e-booku...

Příběhy & Výsledky

Ahoj Katy, nejprve bych Ti chtěla moc poděkovat za e-book Hvězdné břicho za 6 týdnů, pořídila jsem si ho hned, jak jsi ho vyslala do světa, a je opravdu skvělý! :)

Děkuji Ti také za všechno, co děláš, ať už jsou to články na blogu, nebo videa na youtubku. Jsi nejen pro mě opravdu velkou motivací, dělej to dál prosím. Jsi opravdu šikovná, moc ráda koukám na tvá videa, máš spoustu znalostí a my holky jsme ti vděčny za to, že se o ně s námi dělíš.:))

Zaujala mě Tvá nabídka 4 týdenního fitness programu pro 3 vybrané holky s nejlepšími fotkami progresu. Zasílám proto své fotky, třeba budu mít štěstí. Ještě jednou - Děkuji! Dia

Ahoj Katty, moje zachránkyně,Tak mám za sebou 6 týdnů s Tvým e-bookem Hvězdné břicho. Věřila jsem tomu, že tohle bude konečně to, co mi pomůže... že mě to vytáhne z mé roční stagnace i přes pravidelné cvičení a hlídání jídla... ale že to bude taková bomba, to mě teda ani ve snu nenapadlo. Za pouhých 6 týdnů se stalo něco, co jsem si přála celý rok a nedařilo se mi to. Nejen, že mám břicho, které už vypadá, že na sobě usilovně makám, nejen že mám pestrý jídelníček s neomezenými možnostmi, ale hlavně jsem šťastná! Konečně mě příprava jídel baví a cvičení ještě víc.

Pojďme tedy přejít k číslům: pas se mi zúžil o 6 cm, boky o 8 cm a stehna o 3,5 cm. Na váze mi nezáleží, ale taky šla dolů o 4,1 kg. Lepší výsledky jsem si nemohla ani přát!

Katty, moc ti děkuju za správné nasměrování, za přemíru motivace, kterou nám dáváš. Neměníš jen naše postavy, ale i naše životy... Jsi skvělá, jsi tu pro nás, děkuji!

Ahoj Káťo,
hned z kraje musím napsat, že jsem do toho šla jen s tím, že to prostě zkusím. Už hlavně proto, že máš tak skvěle vymyšlený jídelní plán...ten mě opravdu nadchnul.

Hned ten den, co jsem e-book přečetla jsem si vytiskla na papíry tabulku s jídlem a nalepila na ledničku. Je to hra co mě bavila! Začala jsem v pravý čas.

Začínala jsem v té době ztrácet motivaci a celkově jsem se pořád nemohla něčeho chytit...a tak taky vypadala moje postava. Teď už je to ale díky tvému e-booku jiné a za to ti chci poděkovat. Všechno mě moc bavilo a váha za těch 6 týdnů je – 6 kg a v pase mám o 8 cm méne. Za mě super výkon a pokračuji dále. Přeji hezký den. Míša

695

Tolik fitness nadšenkyň se stravuje a cvičí podle mého e-booku.

14 DENNÍ GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ


Pokud po obdržení e-booku a jeho minimálně 3 denním dodržování zjistíte, že vám startovací nebo tréninkový systém nevyhovuje, napište mi, co přesně vám nesedí nebo s čím máte problém. Poradím vám, jak stravu či cvičení uzpůsobit.

Pokud i přesto budete nadále nespokojená, můžete zažádat o vrácení peněz. Obratem vám pošlu částku v plné výši zpět.

Souhrn

Název e-booku:

E-book Hvězdné břicho za 6 týdnů

Formát:

PDF + externí instruktážní videa na Youtube

Počet stran a videí:

44 stran + 29 videí

Délka programu:

min. 6 týdnů

Cena:

1290 Kč

Cena trénink. protokolu:

590 Kč

Garance vrácení peněz:

do 14 dnů po zaplacení e-booku

Upozornění:

Tento e-book není vhodný pro ty, kteří čekají zázraky bez práce a nejsou ochotní na sobě pracovat a být disciplinovaní. Instrukce v tomto e-booku vás krok po kroku dovedou k vytouženým výsledkům, ale jen za předpokladu, že se jimi budete důsledně řídit.

Máte ještě otázky?

Obsahuje stravovací protokol přesný rozpis jídel den po dni na celých 6 týdnů?

Není jídelníček podle e-booku příliš finančně nároční? Budu potřebovat nějaké speciální potraviny, či doplňky?

Co když nechci hubnout, ale pouze si vypracovat břišní svaly?

V jaké podobě je tedy jídelníček sestavený?

Je program Hvězdné břicho za 6 týdnů vhodný jen pro vyrýsování, tedy shození posledních kil, anebo i pro ženy s nadváhou?


Kateřina Blažčíková

Kateřina Blažčíková je nadšená sportovkyně, výživová poradkyně a také IFBB bikini fitness závodnice. Její vášeň ke sportu a zdravému životnímu stylu se stala zároveň i jejím posláním. O své nabyté zkušenosti, poznatky a know-how se každý den dělí s lidmi na sociálních sítích, píše pravidelně blogy, natáčí videa a pomáhá tak druhým na cestě k vytouženým výsledkům. Náplní její práce je především komunikace s klientkami, kterým na míru připravuje stravovací a tréninkové plány a nabízí i psychickou podporu a koučink. Pod jejími křídly prošlo už více jak tři sta spokojených dívek a žen, které si kromě osvojení správných stravovacích návyků a strategií mnohdy vybudovaly i zdravou sebeúctu a přátelský postoj k sobě sama. Katy je skvělý průvodce a fitness kouč pro všechny, kteří tápou v oblasti výživy a sportu a hledají pomocnou ruku v podobě profesionála a zároveň kamarádky.

Petr Gono

Petr Gono je fitness trenér z Plzně s hlubšími znalostmi fyzioterapie, které ve své praxi uplatňuje. Díky svým četným zraněním z mládí se musel vzdát svého sportovního snu a tuto nepřízeň nakonec obrátil v poslání pomáhat druhým. Petr se zcela odlišuje od jiných trenérů tím, že klade na první místo zdraví a své klienty tak provádí kvalitními tréninky s důrazem na správné provedení cviků, vyrovnání dysbalancí a udržitelné výsledky. Za svou devítiletou praxi nasbíral cenné poznatky a při své každodenní práci se svými klienty pochopil metody a zákonitosti, pro něž je hojně vyhledáván i vrcholovými sportovci. Petr je sázka na kvalitu a odborný dohled při cvičení, který vede k nejen k viditelným a vytouženým změnám, ale hlavně k silnému a zdravému tělu bez kompromisů.