Fitness programy


on-line koučink

Fitness koučink neboli služba "One to One" je nejprémiovější péče, kterou můžeš dostat.
Stravovací i tréninkový plán sestavený přímo pro tebe odborným a zkušeným profesionálem, pravidelná komunikace, podpora, poradenství a přizpůsobování plánu podle tvých aktuálních cílů a vývoje situace. To je služba, která tě posune nejrychleji a neúčinnější vpřed, a díky které dosáhneš vždy nejlepších výsledků.
Pokud už nechceš ztrácet čas pokusy a omyly, ale místo toho zjistit, co je opravdu to nejlepší právě pro TEBE, vyber si některý z Fitness programů níže a začni pracovat na svých cílech hned teď!

Flexibilita ve stravování

V rámci Fitness programu dostaneš stravovací plán, který pro tebe bude příjemný, zábavný, a tím pádem i trvale udržitelný.
Naučíš se, jak si jednoduše poskládat správný jídelníček z potravin, které máš opravdu ráda, bez jakéhokoli omezování a vyřazování jakékoli skupiny potravin. Každý den budeš jíst to, co ti chutná, co tvé tělo potřebuje a co zároveň přináší ty nejlepší výsledky!

Efektivní trénink

Tréninkové plány v rámci Fitness programů jsou stejně jako jídelníček přizpůsobené na míru. Ať už jsi začátečnice, nebo ostřílená zvedačka železa, dostaneš takový trénink, který pro tebe bude zvládnutelný, ale zároveň tě každým týdnem bude posouvat vpřed. Jestli chceš cvičit doma, nebo v posilovně je jen na tobě. Plán bude přizpůsobený tvým podmínkám a preferencím.

Komunikace a podpora

Díky týdenním reportům a pravidelné komunikaci jsi neustále motivovaná pokračovat a nevzdat se. Jako tvůj kouč zhodnotím tvé výsledky, řeknu ti, jaký bude další krok a co můžeš očekávat. Poradím ti, jak zvládat každodenní situace a plán popřípadě upravíme tak, aby ti ještě lépe seděl a fungoval.
Navíc se staneš součástí privátní skupiny na facebooku, kde členky týmu Katty Veganza sdílejí svoje zkušenosti, recepty, tipy a vzájemně se podporují.

Vzdělávání

Na tvém vlastním příkladu ti budu ukazovat, jak jednotlivé efektivní postupy aplikovat tak, abys porozuměla celému procesu. Naučíš se o stravě a tréninku samostatně přemýšlet a naslouchat potřebám vlastního těla tak, abys mě po ukončení spolupráce už nepotřebovala, ale stala se sama sobě odborníkem na výživu, kterou tvé tělo potřebuje.Natálie

Spolupráce s Katy mi dala to, že už vím, jak a co jíst aniž bych měla tendence spadávat k nezdravým jídlům. Naučila jsem se, že zdravé jídlo není jen suchá rýže a zelená zelenina. Zdravé jídlo je úžasné spektrum potravin, které nejen, že hezky vypadají, ale také skvěle chutnají. Miluji tu rozmanitost a to, že si vše můžu nastavit podle sebe, tak, jak já chci díky tabulkovému systému. Hned po pár dnech jsem zpozorovala, že nadýmání a bolesti břicha, kterými jsem v minulosti trpěla jsou pryč. Co se týče Katy, je to skvělá holka, vždy spolehlivě odpověděla na moje otázky, během programu podporovala, motivovala a chválila. Spolupráci s Katy jedině doporučuji!

Jana

Program s Katty dodrziavam uz 16 tyzdnov a som maximalne spokojna, vdaka Katty som prestala mat problem so zachvatovym prejedanim, ktorym som trpela hrozne dlho, nejedla som spravne, nevedela som ako sa z toho dostat par rokov. Katty mi ukazala, ze najlepsia cesta je zacat jest viac a nehladovat a nezlaknut sa, ked vaha neklesa prudko, pomaly obcas clovek dalej zajde. Katty mi vzdy poradila, vzdy ma podporovala, velmi ma motivovala kazdy tyzden a musim povedat, ze som skusila viacero stravovacich programov a Katty by som nevymenila!

LIFESTYLE

Úplné začátečnice i pokročilé fitnessky mají stejný cíl - zlepšovat se! Je to i tvoje přání? Pokud ano, tak ti s ním rozhodně hodlám pomoct 😉
Ať chceš zhubnout, tvarovat křivky, nabírat svaly, cítit se energicky a fit nebo si prostě jen být jistá, že jíš a cvičíš správně a efektivně, jsem tu pro tebe, abych ti nastavila plán, který sedne přímo tobě. Budu ti ukazovat cestu a dodávat motivaci...
Věř nebo ne, ale opravdu můžeš mít postavu svých snů a není nutné se kvůli tomu všemožně trápit! Vím, o čem mluvím, protože jsem si to sama na sobě ověřila a je to famózní pocit!
Se správným vedením a podporou, kterou ti poskytnu, si osvojíš životní styl, který tě bude bavit a přinese ti přesně ty výsledky, po kterých toužíš...

Přestaň už o tom jenom fantazírovat a vyber si svůj Fitness program,
ať můžeme ihned začít pracovat na tvém novém SEXY já 🙂

TRÉNINKOVÝ PLÁN

ON-LINE KOUČINK

8 TÝDNŮ

 • Na doma nebo do posilovny 
 • Individuální sestavení podle cíle - hubnutí, nabírání svalové hmoty, formování postavy, zvyšování kondice/síly.
 • Kontrola techniky cviků formou videí
 • Týdenní reporty
 • Bez osobního dozoru či vedení v posilovně

3 000,- / 8 týdnů

Po uplynutí 8 týdnů je možné prodlužovat spolupráci vždy o další 4 týdny za 1 500,-.

KOMPLETNÍ PLÁN

ON-LINE KOUČINK

8 TÝDNŮ

 • Kombinace tréninkového a stravovacího plánu
 • Obsahuje vše z uvedené nabídky v pravém i levém sloupci
 • Tréninkový a stravovací plán spolu navzájem korespondují, proto je tento balíček nejefektivnější cestou k dosažení vašich cílů.

5 500,- / 8 týdnů

Po uplynutí 8 týdnů je možné prodlužovat spolupráci vždy o další 4 týdny za 3 000,-.

STRAVOVACÍ PLÁN

ON-LINE KOUČINK

8 TÝDNŮ

 • Individuální sestavení podle cíle - hubnutí, nabírání svalové hmoty, výkonnost, zdraví,...
 • Doporučení suplementace
 • Týdenní reporty
 • Rozpis makroživin, nebo tabulka s výběrem potravin podle zkušeností a preferencí.
 • Neobsahuje přesný rozpis jídelníčku na každý den.

3 000,- / 8 týdnů

Po uplynutí 8 týdnů je možné prodlužovat spolupráci vždy o další 4 týdny za 1 500,-.

Karolína kadeřinice/Praha

Katku jsem poprosila o jídelníček hlavně kvůli tomu, že se mi nedařilo opět najet na zdravou stravu. Stravovací plán od Katky je velice promyšlený do posledního detailu a není to jen jídelníček na nějakou dobu, který budete dodržovat a pak nebudete vědět, co vlastně dál. Naučí vás, jak jíst, přemýšlet o jídle. Jídelníček mi uzpůsobila přesně tak, aby mi nic nechybělo. Katka je prostě opravdu profík a rozhodně není naškodu si nechat poradit, i když nemáte zrovna cíl hubnout či nějak rychle nabírat. Určitě už vím, na koho se budu znovu a ráda obracet.

Terka

Dlouho jsem Katku sledovala, než jsem se odhodlala s ní začít spolupracovat. A když jsem pak viděla, jak krásně mi jde váha dolů, tak jsem si říkala, že jsem to měla udělat už dávno! Přestože jsem se snažila sama zdravě jíst a cvičit, tak se mi za celý rok nepodařilo zhubnou to, co s Katkou za pár týdnů. A to i přesto, že jsem díky zdravotním komplikacím ani nemohla na 100% dodržovat její tréninkový plán. Její program proto fakt doporučuju, nejen kvůli hubnutí, ale hlavně kvůli tomu, že vám dá základy pro správné stravování a přístup k jídlu, ze kterého můžete čerpat celý život.
Tak tedy moc děkuju, Katy, že jsi mě hezky nakopla a moje váha se konečně hnula a vím teď, jak správně jíst, aby to tak pokračovalo, tvůj program je fakt super!

BIKINI PREP

Je už fitness dlouho tvým koníčekem a cvičení a zdravé jídlo neodmyslytelnou součástí života? Chceš se posunout na vyšší metu a dostat se do elitní formy hodné závodního podia? Zkusit, jestli na to vůbec máš??...
Tenhle cíl vyžaduje velké odhodlání, propracovaný plán a maximální důslednost. Rozhodně nic, co by mohl dělat každý, ale na druhou stranu nic, co by se nedalo zvládnout, pokud o to opravdu stojíš a jsi připravená na sobě tvrdě a usilovně pracovat. 
Jsi taková bojovnice a chceš objevit, co v tobě doopravdy je a poznat svůj nejvyšší potenciál? Pak mi bude mi ctí provést tě celým procesem a proměnit ten velký sen ve skutečnost.

Podmínky


Možné pouze po absolvovování min. 8 týdnů Lifestyle Fitness programu a také na základě předchozí domluvy.

20 týdnů je minimální doba, kterou si stanovuji s klientkami pro přípravu na závody. Pomalé, kvalitní výsledky bez extrémních metod. Případně být raději připravené dříve a s klidem.

STANDARD

ON-LINE KOUČINK

20 TÝDNŮ

 • Obsahuje vše co KOMPLETNÍ PLÁN výše
 • Poradenství ohledně výběru konkrétních závodů (IFBB)
 • Intenzivnějí komunikace a podpora přes e-mail a messanger
 • Častější kontroly a úpravy plánu s tím, jak se blíží soutěž
 • Kompletní plán přípravy na závody: check listy na každý měsíc - co je třeba zařídit, koupit, naplánovat, kde a jak
 • Google hangouts - online webináře, soukromé skupinové chaty

21 500,- / 20 týdnů*

* První platba na začátku spolupráce - 9 500,-
následně 4x 3 000,-/měsíc

Po uplynutí 20 týdnů je možné prodlužovat spolupráci vždy o další 4 týdny za 4 300,-.

PREMIUM

ON-LINE KOUČINK

20 TÝDNŮ

 • Vše co obsahuje program Bikini prep STANDARD
 • Společný trénink + lekce pózování v Plzni 2x měsíčně (cca 2,5h jedna schůzka)

29 500,- / 20 týdnů*

* První platba na začátku spolupráce - 11 500,-
následně 4x 4 500,-/měsíc

Po uplynutí 20 týdnů je možné prodlužovat spolupráci vždy o další 4 týdny za 5 900,-.

MÁŠ JEŠTĚ NĚJAKÉ NEJASNOSTI?

ČASTO KLADENÉ DOTAZY

Vím, že jsi vegetariánka. Já mám ale maso ráda. Zařadíš mi ho také do jídelníčku nebo děláš jen vegetariánské a veganské plány?

Budeme po dobu Fitness programu v kontaktu? Budeš mi radit, když to budu potřebovat?

Nemám možnost za tebou dojíždět. Je možná spolupráce i na dálku?

Nemám možnost navštěvovat posilovnu. Je možné cvičit i doma?

Jak vypadá jídelníček ve Fitness programu? Je to přesný rozpis jídel, více možností na výběr nebo v jaké je podobě? Budou zohledněné potraviny, které mám ráda?