Úspěšné příběhy

Jakých výsledků ve spolupráci se mnou už holky, slečny, dívky a dámy dosáhly dohromady? 🙂

121 Klientek
304 Kg Zhubnutých kilogramů
2270.5 CM Ztracených centimetrů

Spolupráce s Katy mi dala to, že už vím, jak a co jíst aniž bych měla tendence spadávat k nezdravým jídlům. Naučila jsem se, že zdravé jídlo není jen suchá rýže a zelená zelenina. Zdravé jídlo je úžasné spektrum potravin, které nejen, že hezky vypadají, ale také skvěle chutnají. Miluji tu rozmanitost a to, že si vše můžu nastavit podle sebe, tak, jak já chci díky tabulkovému systému 🙂 Hned po pár dnech jsem zpozorovala, že nadýmání a bolesti břicha, kterými jsem v minulosti trpěla jsou pryč. Co se týče Katy, je to skvělá holka, vždy spolehlivě odpověděla na moje otázky, během programu podporovala, motivovala a chválila 🙂 Spolupráci s Katy jedině doporučuji 🙂

- 4 kg
- 5 cm v pase

Natálka

Když jsem se viděla na první fotce, měla jsem asi dva dny depku. Hlavně proto, že i přes to, jak jsem jedla zdravě, málo a cvičila, výsledky se nedostavovaly, spíš naopak. Ovšem už po 14 dnech programu s Katy bylo všechno jinak. Teď po pěti měsících se cítím tak super, jak už dlouho ne. A jedeme dál!

- 11 cm v pase
- 16 cm zadeček

Nikola Š.
Anna B.

Než jsem Tě kontaktovala, tak jsem si velmi pečlivě vybírala, koho oslovím. Všude je to samé - jez jen kuře, okurku a s velkým štěstím trochu rýže 😀 Mám sama vyzkoušené sacharidové vlny a různé diety. Bylo jasné, že toto pro mě není a nebude z dlouhodobého hlediska vůbec dobré 🙂

Když jsem nějak na FB narazila na tebe, tvé stránky a tvoji filozofii, která se mi moc líbila, tak jsem si řekla proč ne? Jak lépe investovat peníze, než do svého zdravějšího "lepšího" já 🙂 Do té doby to bylo malá snídaně, oběd jakžtakž, jak se zadařilo (co bylo po ruce), večer vlčí hlad a jedla jsem, na co jsem přišla 🙂

Díky tvým radám už vím, jak lépe (a hlavně KOLIK) čeho sníst, aby došlo k redukci hmotnosti a neměla jsem hlad 🙂

Moc děkuji za tvoji konzultaci a VELMI VŘELE TĚ DOPORUČUJI VŠEM, kteří se sebou chtějí něco dělat 🙂

Nejvíc se mi líbilo, že mi Kačka nic nenutila a snažila se co nejvíce uzpůsobit jídelníček a plán, tak aby mi vyhovoval a bavil mě;) Hodně mi poradila s přípravou jídel a různými variantami potravin. A taky jsem měla požadavek, že nechci chodit do posilky, takže mi Kačka připravila cvičební plán na doma, který jsem prokládala i kardiem venku a šlo to taky;) Tréninky byly zábavné a hlavně účinné!

- 9 cm v pase
-5 kg

Zuzka Č.

Změna, která díky tobě proběhla, se mi moc líbí. Já jsem si své fotky nikdy takhle neprohlížela, abych se srovnala, ale teď když jsi mi to poslala, přiznávám, že jsem byla dosti vychrtlá.. S mým minimálním příjmem, který jsem si dřív hlídala, se tomu ani nedivím. Ale díky Tobě, jsem se přestala jídla "bát" a přestala jsem se omezovat. S Tvým programem jsem byla maximálně spokojená, snažila ses pro mě vždy všechno vyřešit a hlavně jsme našly způsob jídelníčku, který mi naprosto vyhovoval. Tvé cvičení je komplexní a má hlavu i patu (a je návykové :-D). Patří Ti mé ohromné díky, za to co jsi pro mě udělala!

+ 2,6 kg svalů

Sabina
Ivana K.

Cvičení (fitness a běh) a zdravá strava jsou už delší dobu můj životní styl. Nejsem na žádné dietě a nechystám se na žádnou fitness soutěž. Cvičím, protože mě to baví. A samozřejmě, asi jako každá žena, očekávám od cvičení i viditelné výsledky. Kondičku mám skvělou, váhu optimální, cvičení mi také jde, jím pestře a zdravě, ale přesto tomu něco chybělo. Tělo se netvarovalo podle mých představ. Proto jsem se rozhodla oslovit Katku.
A světe div se, ona tam našla "černou díru" a to v podobě nesprávné skladby jídelníčku, v kterém chyběl dostatek bílkovin pro žádanou tvorbu svalové hmoty. Po jejich navýšení a lepší kontrole příjmu sacharidů, se začaly věci hýbat a i za 4 týdny, které se můžou zdát málo, se dostavily výsledky a tělo začalo pěkně reagovat.
Tímto děkuji Katce za nasměrování, bez nutnosti jíst "to či ono". V nastaveném režimu budu určitě pokračovat! Stejně tak budu sledovat její zajímavé příspěvky, v kterých může najít každý inspiraci 🙂Katku jsem poprosila o jídelníček hlavně kvůli tomu, že se mi nedařilo opět najet na zdravou stravu. Stravovací plán od Katky je velice promyšlený do posledního detailu a není to jen jídelníček na nějakou dobu, který budete dodržovat a pak nebudete vědět, co vlastně dál. Naučí vás, jak jíst, přemýšlet o jídle. Jídelníček mi uzpůsobila přesně tak, aby mi nic nechybělo. Katka je prostě opravdu profík a rozhodně není naškodu si nechat poradit, i když nemáte zrovna cíl hubnout či nějak rychle nabírat. Určitě už vím, na koho se budu znovu a ráda obracet.

Karolína M.

Druha 4tydenni spoluprace s Katkou za mnou a ja uz se ritim do treti!!! Znate to...s vysledky roste chut! 🙂 Kata vi jak na shozeni spicku kolem pasu i na budovani svalove hmoty, ale co je hlavni...jeji jidelnicky lze uzpusobit na jakykoliv zivotni styl. Ja mam diky svemu povolani zivot dost vzhuru nohama a diky Kate jsem se naucila, jak se s tim po strance jidla vyrovnat...jak nehladovet, neprejidat se, kdy a co jist...ale ne dle zadneho pevne sesnerovaneho jidelnicku, ale s velmi flexibilnim systemem, ktery proste musi vyhovovat kazdemu!!! 🙂 Jednou si ho osvojite a uz se nikdy nebudete chcit vratit ke starym stravovacim navykum. Bude vam totiz chutnat a budete se na sebe radi divat do zrcadla, uzasna kombinace, nemyslite?! 😀

+ 3 cm přes záda
-10,5 cm přes boky

Péťa
Alena

Katy je inspirativní člověk, sleduju jí už skoro rok, a hodně mě její vlogy a příspěkvky posunuly dál. I z tohoto důvodu jsem se nakonec rozhodla obrátit se na ní a na měsíc se jí svěřit do rukou. Každý týden jsem se jí hlásila s reporty o tom, jak se cítím, jak to šlo s jídlem, s tréningem a kontrolovaly jsme pokroky i na mé formě. Líbí se mi její individuální přístup ke každé klientce, což je opravdu důležité, a díky tomu jsem se cítila dobře. Neřešila, jestli sacharidy ráno, večer, všechno bylo volné, kromě před a potréningového jídla (ovšem v rámci tabulkového systému, což je naprosto perfektní vynález) a já se po dlouhé době necítila svazována nějakými přísnými pravidly. Výsledek pod vedením Katy je téměř -2 kg dole po těle celkem -13 cm, ale především i posun v mém vidění jídla. Díky!!Cítím se dobře, jídlo mi vyhovuje, jsem šťastnější a plná energie. Chtěla jsem ti strašně moc poděkovat za program s tebou, protože jsi jako jediná ze všech trenéru a výživových poradců, které jsem dosud mela, dokázala udělat něco s mou psychikou, pochopit mě, že to není jen o tom, že mám par kilo navíc, ale to, že potřebuju hlavně tu psychickou podporu, kterou jsi mi dala. Tím, že jsem si to srovnala v hlavě, začíná to tělo spolupracovat a ne jít proti mně. Jídelníčku od tebe se budu držet, budu makat a doufám, že bude vše fungovat. Jsi moje největší motivace, ne jen tím, jak makáš, ale hlavně tvým životním stylem. Tím, že na všechno koukat pozitivně a dokážeš to, ať už emailem nebo videem předat dal.

Anet
Terka

Dlouho jsem Katku sledovala, než jsem se odhodlala s ní začít spolupracovat. A když jsem pak viděla, jak krásně mi jde váha dolů, tak jsem si říkala, že jsem to měla udělat už dávno! Přestože jsem se snažila sama zdravě jíst a cvičit, tak se mi za celý rok nepodařilo zhubnou to, co s Katkou za pár týdnů. A to i přesto, že jsem díky zdravotním komplikacím ani nemohla na 100% dodržovat její tréninkový plán. Její program proto fakt doporučuju, nejen kvůli hubnutí, ale hlavně kvůli tomu, že vám dá základy pro správné stravování a přístup k jídlu, ze kterého můžete čerpat celý život.

Tak tedy moc děkuju, Katy, že jsi mě hezky nakopla a moje váha se konečně hnula a vím teď, jak správně jíst, aby to tak pokračovalo, tvůj program je fakt super 🙂Aneta

Po několika dietách jsem se při své výšce dostala na hrozivých 63kg. Nemohla jsem se na sebe dívat a tak jsem cvičila a cvičila ale váha ani tělo se moc neměnili. A tak jsem se rozhodla pro spolupráci s Katty. A bylo to, to nejlepší rozhodnutí co jsem udělala.

Nemůžu ani přesně popsat to jak moc mi pomohla. Když mi něco v jídelníčku chybělo/nevyhovovalo domluvili jsme se na úpravě. Stravovací plán je krásně přehledný, mohla jsem si dát z každé kategorie na co jsem měla zrovna chuť a nemusela jíst stále jen rýži a kuřecí.

Tréninkový plán byl super, vyzkoušela jsem si spoustu nových cviků a moc mě to baví. A i když šli dolů jen cca 3 kg tak na sobě tu změnu vidím a vidí jí i lidi kolem (mám konečně svaly). A hlavně jsem šťastná 🙂 a opravdu ta psychika znamená hodně. Nemusím se omezovat jen na pár druhů potravin. A taky vím, že takhle jak jím teď, můžu jíst už napořád. Tak že určitě moc doporučuji.Erika H.

S pomocí Katky jsem si splnila svůj sen o štíhlé, svalnatější postavě. Na Katku jsem se obrátila po tom, co jsem sama zhubla 9 kilo a potřebovala jsem projít reverzní dietou a vytvořit trvale udržitelný režim pro trvale udržitelnou štíhlou postavu. V té době jsem působila spíš hubeně. Po třech měsících s Katkou můžu říct, že se nám podařilo najít zlatou střední cestu, co se týče cvičení i jídla a hubeně už tedy nepůsobím – jsem nejsvalnatější ze všech kamarádek 🙂 Kromě toho, že to vypadá sexy, mám dobře osvalené i záda, takže mě přešlo všechno občasné pobolívání zad. Katce moc děkuji a všem nerozhodným slečnám ji vřele doporučuji 🙂Pokud hledáte osobu, která vám nejen pomůže dosáhnout vysněné postavy, ale dokáže i poradit a být pro vás oporou v těžkých chvílích, tak jste došli na ty správné stránky. Zpočátku jsem byla i já nedůvěřivá k výsledkům, které programy slibují, a proto jsem začala 4-týdenním koučinkem, jen tak na zkoušku. Nyní je tomu rok, co s Katty spolupracuji a myslím, že jsem se nemohla svěřit do rukou lepší osoby. Katty není jako ostatní koučové, kteří vám naordinují drastické diety, při kterých sice zhubnete, ale jakmile program skončí, máte kila zase nazpět. Nedostanete od ní ani slovo od slova sepsaný jídelníček, který byste musely slepě následovat a omezovat se jím.

Ač se tento systém může zdát ze začátku tězší, výhody, které vám do budoucna dá, jsou k nezaplacení. Pomocí programů se totiž nenaučíte pouze zdravě jíst a odhadovat správné množství porcí, které váše tělo potřebuje, ale především si vypěstujete zdravý vztah k jídlu a pochopíte, že jíme proto, abychom žili a nežijeme proto, abychom jedli 🙂

Adriana

Program s Katty dodrziavam uz 16 tyzdnov a som maximalne spokojna, vdaka Katty som prestala mat problem so zachvatovym prejedanim, ktorym som trpela hrozne dlho, nejedla som spravne, nevedela som ako sa z toho dostat par rokov. Katty mi ukazala, ze najlepsia cesta je zacat jest viac a nehladovat a nezlaknut sa, ked vaha neklesa prudko, pomaly obcas clovek dalej zajde. Katty mi vzdy poradila, vzdy ma podporovala, velmi ma motivovala kazdy tyzden a musim povedat, ze som skusila viacero stravovacich programov a Katty by som nevymenila! 🙂 Dufam, ze o par mesiacov budem mat postavu, o akej snivam a urcite budem nadalej na tejto ceste pokracovat s pomocou Katty! 🙂

- 8 cm v pase
- 11 cm přes boky

Janina
Kristýna N.

Tímto bych chtěla poděkovat Katty za to, že mě navedla na správnou cestu. Nejen co se týče jídla, ale hlavně psychiky! Pořad to není ono, ale JÁ udělala obrovský krok dál a už mě nic nezastaví. Zjistila jsem, že je nesmírně důležité se mít rada a netrestat se, nepochybovat a neztratit to nejcennější, co máme a to jsme MY SAMI:)))

Zdravá strava a obzvláště ta rostlinná mi byla blízká už dlouhou dobu. Katky profil i stránky jsem sledovala a čerpala z nich recepty. Takže jsem jedla zdravě a cvičila, přesto mi šlo hubnutí velmi pomalu. Katy mi sestavila plán, který mi naprosto vyhovoval a rychle jsem se podle něj naučila rozvrhnout si jídlo na každý den. Také poradila, jak se stravovat před a po cvičení. A centimetry a kila? S těmi se vesele loučím 🙂

-5 kg

Romana D.

Čekala jsem na parťáka na startu - to jsi Ty! A co je nejlepší? Tvůj jídelníček není omezená dieta - dokážu si představit, že s Tvým jídelníčkem budu do konce života. A v žádném případě to nebude život plný strádání a odříkání. Kdyby kdokoliv viděl mou dnešní snídani, nevěřil by, že může být součástí "diety".
Spolupracuje se mi s Tebou tak fantasticky a cítím v Tobě velkou odporu. Já jsem nadšená!

-7,5 kg

Eva P.
Eva B.

Na začátku jsem si myslela, že to bude s jídelníčkem těžké. Ale když jsem začala, bylo to skvělé! Konečně jsem vyzkoušela nové recepty a byla jsem překvapená, jaká zajímavá jídla jdou vytvořit. Dosud jsem netušila, že jde udělat pizza z brokolice a květáku 😀 a jiné další překvapivé recepty.

Celkově se mi systém programu moc líbil. Není to nic složitého, což je skvělé, pro laika jako jsem já :-D. Chtěla bych se tomuhle směru věnovat i dál, protože je to způsob jak dosáhnout výsledků, o kterých už dlouhou dobu sním. Dosud jsem zůstávala na stejném místě, i když jsem cvičila doma jak blázen. Ale nemohla jsem čekat nic velkého, protože jsem neměla ani tušení o gramáži jednotlivých složek stravy.
A teď jsem s tebou za pouhé 4 týdny ztratila 4cm v pase a 5cm přes boky!

Děkuju ti za tento program, protože mi hodně pomohl ohledně stravy a také za cvičení ;-).-5 kg
-10cm přes boky

Eva
Evča

Poprvé v životě nemám pocit, že něco musím dodržovat. Když jsem končila dietu se sacharidovými vlnami měla jsem pocit, že se klíďo můžu vrátit ke svým původním návykům, ale po absolvování tvého programu tento pocit nemám. Vím, že jsem na správné cestě, ikdyž bude dlouhá. Však ani Řím nepostavili za den..hihi 🙂 Jsem teď po dlouhé době velmi spokojená a mám takový vnitřní klid 🙂 Zapojit se do tvého týmu bylo jedno z mých nejlepších rozhodnutí, investice, která se sakra vyplatila 🙂S programem jsem mooooooc spokojená!!! Bála jsem se, aby to zase nebyla nějaká hloupá dieta, kde by bylo napsáno sněz 50g mrkve a 100g kuřete na vodě a za čtyři týdny bych nevěděla jak dál. Ale když jsi mi poslala můj stravovací plán, tak jsem byla příjemně překvapená. Konečně už vím, jak se mám stravovat, i po skončení programu. Ještě jednou moc děkuju 🙂

- 5 cm v pase
- 5 cm přes boky

Bára

Musím říct, že 4 týdny s Katty pro mne byly opravdu obrovským přínosem. Nejen že jsem se naučila jíst nové kombinace jídel, vyzkoušela jsem nové recepty a ztratila nějaké ty cm, ale především jsem získala novou dávku sebevědomí, protože se postupně začínám ve svém těle cítit opravdu dobře.Opravdu moc děkuji za celý program, za vedení a povzbuzující slova. Je skvělé vědět, že se nemusím jídlem trápit a že není třeba držet nějaké striktně dané jídelníčky. Tohle je opravdu skvělý systém, který člověku může vydržet. A já ho rozhodně hodlám dodržovat 🙂 Díky Katty teď vím, co mému tělu dělá dobře a nemusím se plácat v nějakých nesmyslných dietách. Určitě mohu všem Fitness program s Katty jedině doporučit!

- 2 kg
- 3 cm v pase za 4 týdny

Andy
Eva B.

Děkuju moc za prvotní nakopnutí a inspiraci! Přesně to jsem potřebovala! Ted už vím, že se sebou musím byt trpělivá a nenechat se svést okolím k bezmyšlenkovitě konzumaci všeho, co mi kdo podá. Je to skvělý pocit nemít žádné výkyvy chutí a mít energii na rozdávání. A když vidím ty změny na svém těle, motivace pokračovat je obrovská. Takže jedeme dál! Určitě se ozvu, pokud budu někdy potřebovat další rady!

Takže ještě jednou díky!Musím říct, že se cítím skvěle, tvůj program mi hrozně pomohl a hlavně když člověk vidí výsledky, tak ho to neskutečně namotivuje. Z proměny jsem nadšená a vůbec by mě nenapadlo, že to může jít až takhle rychle.

Lucka

STAŇ SE JEDNOU Z NICH

Moc ráda i tobě pomůžu najít spojení se svým tělem, naučit se o něj starat tak, aby bylo krásné, zdravé a fit.
Dosáhnout výsledků, po kterých jsi vždycky toužila. Není to nemožné, I TY na to máš! Když to dokázaly desítky jiných před tebou, ty můžeš také. Stačí se rozhodnout! Možná ses do teď snažila, ale nedařilo se ti. Já ti pomůžu najít tu správnou cestu PRO TEBE. Která nemusí být vůbec strastiplná, ale zábavná a plná skvělých zážitků 🙂 Těším se, až se na ni spolu vydáme!
Katy

statečných bojovnic vstoupilo do Fitness programu před tebou. Buď TY tou další